Сьогодні відзначають Міжнародний день лікаря

Щорічно в перший понеділок жовтня у багатьох країнах світу відзначають Міжнародний день лікаря, який вважається днем солідарності і активних дій лікарів всього світу.

Адже головна мета лікаря будь-якої національності – поліпшення і збереження здоров'я пацієнтів. Ініціаторами створення цього свята виступили Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) та Міжнародна медична гуманітарна організація «Лікарі без кордонів» .

Саме ця незалежна, неурядова організація «Лікарі без кордонів» в повній мірі реалізує завдання сьогоднішнього Дня. Адже її співробітники не роблять відмінностей у національній чи релігійній приналежності людей, а допомагають всім нужденним, надають допомогу жертвам природних катастроф, епідемій, соціальних та збройних конфліктів.

Щороку близько тисячі лікарів від цієї організації допомагають людям в різних країнах (у тому числі і в гарячих точках світу, надаючи медичну допомогу всім, хто потрапив у надзвичайну ситуацію, без будь-якої дискримінації і відмінності. Також волонтери організації займаються профілактичноїю та просвітницькою роботою, спрямованою на боротьбу зі Снідом і наркоманією.

І в Міжнародний день лікаря, в першу чергу, саме вони отримують свої заслужені вітання та слова подяки. Проте, сьогодні не забувають і взагалі всіх представників лікарського співтовариства, хто, слідуючи клятві Гіппократа, надає медичну допомогу всім нужденним. Це свято людей, які обрали найгуманнішу професію у світі, чиє значення важко переоцінити, адже медичні працівники щодня рятують людські життя і лікують різноманітні захворювання та недуги.

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі