Вилучення бочок та деревного вугілля у Новоград-Волинському районі-законне: Прес-служба прокуратури Житомирської області

У провадженні Новоград-Волинського відділу поліції перебуває кримінальне провадження по факту забруднення атмосферного повітря унаслідок протиправного виготовлення деревного вугілля, за ч. 1 ст. 241 КК України, процесуальне керівництво в якому здійснює Новоград-Волинська місцева прокуратура.

В ходу розслідування кримінального провадження, встановлено, що без відповідних правовстановлюючих документів та дозволів контролюючих органів, фізична особа-підприємець здійснював виготовлення деревного вугілля, спалюючи деревину у спеціально пристосованих ємностях, забруднюючи атмосферне повітря. Свою протиправну діяльність він провадив поруч з Новоград-Волинським у селі Наталівка. Під час слідства, слідчим суддею накладено арешт на обладнання готову продукцію - деревне вугілля. Судом апеляційної інстанції дане рішення визнано правомірним. Усього вилучено шість металевих бочок та більш як двадцять тонн деревного вугілля. Наразі проводить досудове розслідування.

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі