• Головна
  • Чи будуть газифіковані Броники?
10:46, 5 жовтня 2016 р.

Чи будуть газифіковані Броники?

4 жовтня у Брониках відбулося позачергове зібрання кооперативу щодо питання газифікації села. На зібранні були присутні голова районної державної адміністрації Володимир Михнюк та заступник голови РДА Андрій Подік.

Відкрила зібрання голова сільської ради Надія Залевська. Вона повторно ознайомила присутніх з посталою проблемою та прокоментувала ситуацію на сьогоднішній день - а вона не з приємних, адже перш за все страждають люди. Якщо проблема не буде вирішена, то газу в селі не буде довгий час. Хоча робота була розпочата ще у 2012 році, коли Спілка по газифікації села Броники уклала із НАК «Нафтогаз України» договори на будівництво об’єктів газопостачання села. Для проведення робіт з газифікації кооператив найняв ТОВ «УкрГазінвест». Та до цього часу об’єкти газопостачання не добудовані та в експлуатацію не здані. Виник конфлікт між підрядчиком та забудовником. Були висунуті звинувачення в умисному зловживанні службовим становищем та в розтраті коштів.

Тож на повістці дня стояло питання щодо позбавлення керівної посади голову правління кооперативу. Хоча згідно статуту, який був підписаний ще у 2011 році, голова обирається лише на три роки. Тож фактично його головування не є законним. Але люди хочуть звіту. А для цього перш за все потрібно щоб керівник кооперативу Володимир Страдецький хоча б раз зустрівся з громадою.

Обуренню людей не було меж, адже голова кооперативу вже вкотре уникає зустрічі. Громада самовільно хотіла тієї ж миті позбавити Страдецького головування. Край суперечці поклав голова районної державної адміністрації Володимир Михнюк. «Є чинне законодавство. Є статутні документи. І це ваше право, шановні члени кооперативу, обирати і знімати керівника з посади. Адже саме загальні збори, як зазначається в статуті, є найвищим керівним органом кооперативу. Але засуджувати когось та висувати звинувачення, окрім правоохоронних органів, ніхто не має права. Слідство ведеться. І повірте, винні будуть знайдені та понесуть покарання. Наша ж з вами задача – добудувати газопровід. Я буду всіляко сприяти, щоб у селі нарешті з’явився газ. Та в першу чергу, все залежить саме від вас, шановні мешканці села. Все в ваших руках», - зазначив Володимир Володимирович.

Також до людей звернувся заступник голови райдержадміністрації. Андрій Васильович, заслухавши присутніх, вніс пропозицію направити лист голові кооперативу та запросити його на чергові збори, де він повинен буде відзвітувати перед громадою. Та якщо ж Володимир Страдецький вкотре не з’явиться на збори, то людям просто буде потрібно прийняти рішення про ліквідацію кооперативу, та відповідно створити новий. І вже з новими силами взятися нарешті за роботу і добудувати газопровід.

Після чого, заслухавши голову ревізійної комісії люди дійшли висновку, щодо відсторонення голови кооперативу на певний термін. А вже 17 жовтня на чергових зборах жителів села заслухати звіт Володимира Страдецького, після чого зняти з нього всі повноваження та обрати нового керівника. За результатами голосування, рішення було прийняте одноголосно.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Так, це надасть більше повноважень поліцейським та підвищить правопорядок
12,6%
Ні, поліцейські почуватимуться "господарями життя" і зловживатимуть цим правом
83,2%
Не знаю, а що це таке?
4,2%
#Новоград #Броники #газифікація #зібрання #кооператив #«НафтогазУкраїни»договір #будівництво #об’єкт
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...