Сьогодні Всесвітній день посмішки

Сьогодні, 7 жовтня, планета відзначає Всесвітній день посмішки.

Пісня «От улыбки хмурый день светлей…» стала гімном всього Радянського Союзу. Дійсно, посмішка творить дива, вона заряджає позитивом всіх навколо. Саме їй і присвячене міжнародне свято.

Всесвітній день посмішки відзначається по всій планеті в першу п'ятницю жовтня щорічно, починаючи з 1999 року. Дата в 2016 році – 7 жовтня. В цей день влаштовуються флешмоби, різноманітні акції та заходи.

Своїм існуванням це свято зобов'язане американському живописцю Х. Беллу.

У 1963 році до нього звернулася страхова компанія з комерційною пропозицією – намалювати для компанії оригінальний символ, який відрізнявся б яскравістю і став їх візитною карткою. Художник запропонував їм посміхаючу пику яскраво-жовтого кольору. За свою роботу Белл заробив 50 доларів, а виготовлені значки розійшлися по співробітникам компанії, які роздавали їх своїм клієнтам. Вони поширилися з шаленим успіхом, тому довелося випустити ще більше 10000 значків.

Перша справжня усмішка з'являється у дитини у віці від 6 до 8 тижнів.
Компанією Orbit Complete було проведено дослідження, результати якого показали, що 70% чоловікам більше подобаються жінки з посмішкою, ніж нафарбовані.

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі