• Головна
  • 5 причин чому новоград-волинцям необхідно вивчити польську мову.
Новини компаній
21:41, 9 жовтня 2016 р.

5 причин чому новоград-волинцям необхідно вивчити польську мову.

Новини компаній

За час нашої практики викладання польської мови, ми не тільки набралися безцінного досвіду викладання.

Ми завжди спілкувалися зі своїми студентами, адже велике значення у вивченні чого б то ні було має мотивація людини, який вибрав це навчання.

Саме мотивація є тією рушійною силою, яка допомагає набратися сил і терпіння щоб опанувати і польську мову теж.

Зараз ми хочемо скористатися своїм досвідом і зробити Ваш процес вивчення польської приємним і мотивованим. Тому ми вибрали 5 найбільш вагомих причин, за якими люди починають вивчати польську мову. Сподіваємося, що ця інформація буде для Вас корисною.

Причина 1 - Навчання в Польщі.

Державні вищі навчальні заклади Польщі, особливо такі як Варшавський або Ягеллонський університети (в Кракові) досить популярні не тільки серед польських студентів, але і серед студентів зі всієї Європи.

Крім того, за останні 10 - 15 років на всій території Польщі зросла кількість приватних вузів, які дають якісну сучасну європейську освіту, а також новітні, актуальні знання. Найголовнішим є те, що ці вузи забезпечують своїх випускників престижним європейським дипломом, з яким можна працювати в будь-якій країні Європи, і отримувати гідну зарплату.

У більшості випадків щоб вступити у польський вуз необхідно просто пройти співбесіду польською мовою, або скласти іспит з польської мови вже в самому університеті.

Не потрібно здавати ніяких ЗНО або йому подібних іспитів. Цей фактор також сильно приваблює українських абітурієнтів.

Звичайно ж польські вузи на 100% підготовлені для прийому іноземних гостей. Вже на дуже багатьох факультетах, лекції читаються англійською мовою, але таке навчання коштує рівно в 2 рази дорожче, ніж навчання польською мовою. Тому знаючи польську мову, студент економить на своєму навчанні майже у два рази .

За останні роки Польща стала дуже відкритою для іноземних студентів. Зараз в українців з'явилася можливість гідно проживати за кордоном в якості студента, а не дешевої робочої сили як це було в 90-х.

1Причина 2 Участь в програмах обміну студентами

Якщо Ви все ж вирішили вчитися в Україні, але хочете отримати додаткове підвищення кваліфікації за кордоном , то Польща знову готова надати Вам таку можливість. Між Україною та Польщею існує досить тісна і налагоджена система обміну студентами на короткостроковий період (до півроку), і на тривалий період (переважно за рік). Також існують і літні школи для іноземних студентів.

2

Причина 3 Робота

Польща зацікавлена в підтримці хороших фахівців. Все частіше навіть в онлайн режимі можна знайти для себе гідну роботу в Польщі і підписати контракт про співпрацю з польськими компаніями. Але будь-кому, навіть самому кращому українському фахівцеві, для того щоб розкрити свій потенціал в Польщі потрібна ПОЛЬСЬКА МОВА.

3

Причина 4 Бізнес

Все частіше до лекторів польської мови звертаються люди, які прагнуть розширити свій бізнес, вивести його на європейський рівень і шукають, або вже мають польських партнерів, з якими в будь-який час готові приступити до співпраці.

Крім того, якщо на переговорах з польськими партнерами бізнесмени користуються послугами перекладача, до співрозмовників як правило не доходить від 10 до 30% інформації. Причиною цього є тонкощі перекладу: неможливо повністю все дослівно перекласти з української на іншу мову, а іноді це критично  важливо. Чи не в залежності від старанності і кваліфікації перекладача.

10% інформації при усному перекладі втрачається, а якщо перекладач не зовсім орієнтується в предметі розмови (і таке може бути), то відсоток очевидно збільшується. Тому набагато приємніше спілкуватися з партнером безпосередньо, без посередників. Виходячи з цього, зараз все частіше власники або директори компаній, які починають співпрацювати з Польщею, запрошують викладачів польської мови для викладання своїм працівникам, або колегам.

Причина 5 Особистий розвиток

Для великої кількості наших студентів прагнення вивчити польську мову породжується через особистий інтерес до вивчення іноземних мов взагалі. Деякі наші студенти приходили на курси і на питання для чого Вам польську мову відповідали: «А просто так. В житті потрібно знати кілька мов. Ось я вирішив / вирішила, що буду вивчати польську ... » І правильно вирішив! Адже знання потрібно використовувати, а не просто отримувати. Так як Польща це сусідка України, знання польської мови є завжди актуальним навіть для тих, хто вирішив вчити його просто так, для власного розвитку.

Компанія "ЛЕҐАНС" у Новограді-Волинському дає можливість швидко і якісно вивчити польську мову, в одному з двох навчальних центрів у центральній частині Новограда-Волинського по вул. Шевченка 17 та у районі "БОЛГАРБУДУ" по вул. Герцена, 8. Записатися на курси польської мови можна по те. 067-327-32-00.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Новоград-Волинський #курсипольськоїмови #ЛЕГАНС
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...