• Головна
  • У Новоград-Волинському медичному коледжі розпочався місячник збереження психологічного та психічного здоров’я
12:00, 11 жовтня 2016 р.

У Новоград-Волинському медичному коледжі розпочався місячник збереження психологічного та психічного здоров’я

У Всесвітній день психічного здоров’я, 10 жовтня 2016 року, розпочинається місячник, присвячений збереженню психічного здоров’я студентів та викладачів Новоград-Волинського медичного коледжу під девізом: «Доступність першої допомоги у сфері психологічного та психічного здоров’я для всіх». Протягом місячника відбудуться виховні заходи, презентації та круглі столи на дану тему.

Фізичне здоров’я неможливе без психічного здоров’я. За даними ВООЗ, на психічні захворювання у наші дні страждає більше 250 мільйонів людей на Землі. За прогнозами фахівців до 2020 року психічні захворювання увійдуть до п’ятірки найбільш поширених захворювань у світі, за динамікою випереджаючи серцево-судинні.

Стреси є складовою частиною нашого життя, зміни у політичному і економічному становищі держави, негаразди у навчанні, на роботі, в побуті – усе це веде до психічних перенавантажень, що стає першою причиною не тільки психічних, але і органічних порушень.

З метою привернення уваги студентів та викладачів до проблеми психічного здоров’я, покращення обізнаності у цій сфері, та з нагоди Всесвітнього дня психічного здоров’я, у Новоград-Волинському медичному коледжі розпочинається місячник збереження психологічного та психічного здоров’я.

Тож будьте уважними один до одного та оберігайте власне психічне здоров’я!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Новоград #медичнийколедж #місячник #здоров’я #студенти #викладачі #психічнездоров’я
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...