Викладачі польської мови з Новограда-Волинського беруть участь у тренінгу в Варшаві

Учителі польської мови ЗНЗ Новограда-Волинського Зіннуров Едуард Ільгамович, Боровська Ліна Вікторівна (колегіум), яка також викладає польську мову на курсах іноземних мов "ЛЕҐАНС", Губень Аліна Сергіївна (ЗОШ № 8 ) з 07 по 16.10.2016 року в рамках реалізації польсько-українського проекту беруть участь у тренінгу в місті Варшаві.

Громадська організація «Польсько-Німецько-Український Центр «Життя в Єдності» спільно з фундацією «Edu & More» (Варшава, Польща) реалізує проект «Польська мова 2.0 – застосування сучасних технологій у навчанні польської мови – практичні заняття для вчителів польської мови з Житомирської області». Фінансується зазначений проект Канцелярією Сенату Республіки Польща.

Метою проекту є надання освітніх інструментів та ресурсів учителям польської мови із Житомирської області шляхом реалізації 5-денного навчання в Варшаві з використанням навчальних інструментів Web 2.0, необхідних у навчанні польської мови та методики навчання за формулою blended learning (змішане навчання) і безплатної платформи polskijazyk.pl, а також створення авторських дидактичних матеріалів на базі сучасних технологій.

пол2
пол2
пол
пол
Новоград-Волинський поськамова курсиіноземнихмов леганс
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі