В Новограді-Волинському відбулося засідання виконавчого комітету міської ради

12 жовтня 2016 року під головуванням в.о. міського голови С.Ю.Колотова відбулося 19-те засідання виконавчого комітету міської ради сьомого скликання, на якому були присутні 20 членів виконкому.

На початку засідання Сергій Юрійович проінформував та запросив членів виконавчого комітету взяти участь у загальноміських заходах, присвячених Дню захисника України, а саме 13 жовтня о 14:00 годині на урочистості «Воскресне волі дух і наша слава» (Будинок офіцерів); 14 жовтня о 10:45 годині на покладання квітів до меморіалу загиблих учасників АТО; об 11:00 годині – покладання квітів до Арки пам’яті (вул. Шевченка). Також привітав члена виконавчого комітету, начальника Новоград-Волинського відділу поліції Юрія Кононенка з присвоєнням звання полковник.

В ході засідання було заслухано та обговорено 17 питань порядку денного, що стосуються різних сфер життєдіяльності міста. Основним питанням, яке розглядалося було питання про готовність галузей господарського комплексу міста до роботи в осінньо-зимовий період 2016 – 2017 років. Як зазначив начальник управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради Богданчук О.В.: „З метою своєчасної та якісної підготовки житлового фонду міста до опалювального сезону 2016-2017 року виконавчим комітетом міської ради прийнято рішення від 22.06.16 №157 ,,Про роботу галузей господарського комплексу міста в осінньо-зимовий період 2015 - 2016 років та його підготовку до роботи в осінньо-зимовий період 2016 - 2017 років, у якому затверджені заходи з підготовки галузей господарського комплексу міста до роботи в осінньо-зимовий період 2016 - 2017 років. Зобов’язано керівників підприємств та установ житлово–комунального господарства міста, установ освіти, медичних закладів, закладів культури, установ фізичної культури і спорту виконати затверджені цим рішенням заходи з підготовки галузей господарського комплексу міста до роботи в осінньо-зимовий період 2016 - 2017 років.

Розпорядженням міського голови від 02.07.2016 року №155(о) було створено комісію з перевірки готовності теплового господарства міста до роботи в опалювальний період 2016-2017 років. Комісія до 30.09.2016 року здійснила комплексну перевірку готовності теплового господарства міста до роботи в опалювальний період 2016-2017 років та оформила відповідні акти. Також утворено штаб з підготовки галузей міського господарства до роботи в осінньо-зимовий період. З червня 2016 року штаб щотижнево проводив планерки-наради з питань підготовки по об’єктам, що готуються до роботи в осінньо-зимовий період та письмово інформував обласну державну адміністрацію через департамент містобудування архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації про хід підготовки до роботи в осінньо-зимовий період.

Керівникам комунальних підприємств Новоград-Волинської міської ради, управлінню з експлуатації газового господарства, Новоград-Волинському району електричних мереж було поставлено завдання на поліпшення роботи з питань розрахунків за спожиті енергоносії для погашення заборгованості за використані природний газ та електричну енергію перед енергопостачальними компаніями, покращення претензійної роботи з метою досягнення максимального рівня оплати населенням наданих послуг.

З метою попередження виникнення надзвичайних ситуацій, посилено контроль за станом систем газо-, електропостачання міста, газового і електричного обладнання житлового фонду та інших об'єктів соціальної сфери.

Зважаючи на несприятливі погодні умови комунальним підприємством Новоград-Волинської міської ради ,,Новоград-Волинськтеплокомуненерго” (Тодорович Л.М.), згідно розпорядження міського голови від 06.10.2016 року №236(о) ,,Про початок опалювального сезону 2016-2017 років” завершено підготовку об’єктів господарського комплексу до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 років, завершено заповнення теплоносієм мереж, здійснено пусконалагоджувальні роботи систем теплопостачання та розпочато опалення приміщень міськрай ТМО, об’єктів соціальної сфери, житлового фонду міста з 8.00 години 10 жовтня 2016 року.

Тодорович Людмила Михайлівна директор комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради ,,Новоград-Волинськтеплокомуненерго” поінформувала про підсумки ремонтного періоду 2016 року. „Протягом ремонтного періоду 2016 року всі зусилля колективу КП «Новоград-Волинськтеплокомуненерго» були спрямовані, насамперед, на виконання енергозберігаючих заходів Інвестиційної програми на 2016 рік, продовження виконання заходу Інвестиційної програми 2015 року по оснащенню багатоквартирних будинків приладами обліку теплової енергії та на підготовку теплового господарства підприємства для того, щоб вчасно розпочати опалювальний період 2016-2017 р.р. Колектив підприємства виконав всі регламентні роботи по підготовці обладнання 23-х котелень та 23,7 км теплових мереж і 10 жовтня розпочав опалювальний сезон.

Станом на 10.10.2016 року виконано заходів інвестиційної програми на 2016 рік на суму 1062,05.грн., з яких 142,85 тис.грн.- кошти місцевого бюджету, 919,2 тис.грн. – власні кошти підприємства. Крім того протягом 2016 року продовжено та завершено захід інвестиційної програми 2015 року по оснащенню 28-ми багатоквартирних житлових будинків встановленням 29-ти теплових лічильників на суму 715,13 тис.грн. - власних коштів підприємства.

На вимогу Розпорядження Кабінету Міністрів України від 27.02.2015 № 129-р щодо досягнення 100% обліку споживання теплової енергії до кінця 2016 року виконанням цих заходів із 141-го багатоквартирного ж/будинку (в яких можливо встановити теплові лічильники, 169-28 безпідвальних), забезпечене оснащення тепловими лічильниками 124, що складає 88%.

Крім цих заходів для забезпечення безперебійної роботи теплового господарства в опалювальний сезон 2016-2017 р.р. колективом підприємства було виконано за власні кошти ремонтні та монтажні роботи на що витрачено 628,310 т.грн. власних коштів підприємства, а саме: замінено тепломережу до ДНЗ №6 - 82 п.м в двотрубному обчисленні; відремонтовано 585 кв.м м’якої покрівлі котелень по вул.. Рокосовського,26, Вокзальна,23 та будівлі гаражу по вул.. І.Франка,15а; виконано ямковий ремонт а/ бетонного покриття території котельні по вул. І.Франка,15а; виконано ремонт огорожі котелень по вул. П.Сірагова,17-а та по вул. Житомирська,29; ремонт обладнання теплових мереж, теплових камер та випробування теплових мереж; проведено державна експертиза 17-ти котлів; виконані чергові метрологічні повірки лічильників газу котелень, датчиків тиску та температури газу, сигналізаторів загазованості котелень та вимірювальних приладів виробничої лабораторії; відремонтовано обладнання котелень (будівель, насосних агрегатів, фільтрів ХВО, солерозчинників, запірної арматури, фільтрів газу); переведено на автоматизоване керування котельню по вул. Дружба,50; замінено газовий пальник в котельні по вул. Вокзальна,23-а; виконані чергові метрологічні повірки 26-ти теплових лічильників багатоквартирних житлових будинків.

Але якщо з технічної сторони все гаразд, то проблемою якісного проведення майбутнього опалювального сезону залишається закупівля природного газу, яка напряму залежить від розрахунків споживачів за надані послуги теплопостачання“.

Розглянувши звернення Новоград-Волинського осередку Всеукраїнського Братства ОУН-УПА про встановлення меморіальної дошки полковнику Євгену Коновальцю, протокол № 8 від 25.08.16 засідання комісії з питань топоніміки та охорони культурної спадщини, виконавчий комітет міської ради прийняв рішення щодо встановлення меморіальної дошки на честь полковника Євгена Коновальця на приміщенні центральної дитячої бібліотеки за адресою вул. Соборності,2 за рахунок добровільних пожертв членів братства ОУН-УПА. Як зазначив член виконавчого комітету Олександр Дюбо 14 жовтня о 11:30 годині відбудеться відкриття меморіальної дошки Євгену Коновальцю.

З повними текстами прийнятих рішень, після їх підписання, можна буде ознайомитися на офіційному сайті міста у рубриці „Нормативна база – Рішення виконавчого комітету“.

Наступне засідання виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради відбудеться 26 жовтня 2016 року.

гол4 гол6 гол5 гол3 гол1
НВМР
Новоград засідання виконком меморіал учасникиАТО опалювальнийсезон
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі

Суспільство
Продовжується спільна робота працівників служби у справах дітей з інспекторами ювенальної превенції Новоград-Волинського ВП ГУНП та представниками ДСНС щодо недопущення та попередження нещасних випадків на водоймах серед неповнолітніх, профілактики вживання спиртних та тютюнових виробів, попередження бездоглядності, створення безпечного середовища для дітей. 04.08.2020 року проведено спільний рейд на березі річки Случ, де під час літньої спеки відпочивають...
Суспільство
На сьогодні Національна служба здоров'я України законтрактувала 1084 заклади на надання медичної допомоги пацієнтам в стаціонарних умовах. З них: 1049 закладів – без проведення хірургічних операцій; 843 заклади – на здійснення хірургічних операцій в стаціонарних умовах.  Про це НСЗУ інформує на своїй сторінці у фейсбук. За надання стаціонарної допомоги пацієнтам в квітні-липні цими закладами НСЗУ вже виплатила їм 10 млрд грн. В безоплатний пакет з надання...
Суспільство
30-та окрема механізована бригада імені князя Костянтина Острозького (30 ОМБр, в/ч А0409, пп В2731) отримала мобільні комплекси спостереження, про це повідомляє пресслужба бригади. Мобільний комплекс спостереження дозволяє ефективно та безпечно спостерігати вздовж лінії зіткнення з противником. Він дає можливість за декілька хвилин розгорнути систему спостереження, де є ризик снайперського вогню. Даний комплекс допомагає бійцю спостерігати за ворогом через...
Суспільство
Новоград-Волинська ОТГ - на 28 місці в загальноукраїнському рейтингу інституційної спроможності і сталого розвитку малих та середніх громад України. Про це повідомляє Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу. За результатами наданої інформації, Фондом "Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу", сформовано черговий рейтинг інституційної спроможності і сталого розвитку малих та середніх громад України. Публікуємо р...
Суспільство
Щодо стану захворюваності на коронавірус в Новоград-Волинській міській ОТГ на 04 серпня 2020 року повідомив Любомир Дутчак - начальник відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради. За минулу добу нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію в Новоград-Волинській міській ОТГ не зареєстровано. Однак, до інфекційного відділення КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО» поступили житель району 1960 р.н. та жителька Ємільчинсько...
Суспільство
Проблема так званої подвійної оренди землі є доволі цікавим явищем у діяльності як сільськогосподарських підприємств, так і органів юстиції, до числа функцій яких належить реєстрація прав оренди в державних реєстрах. Варто зазначити, що ринку землі в Україні поки що немає (якщо, звичайно, під словом «земля» розуміти лише ту землю, цільове призначення якої полягає в товарному сільськогосподарському виробництві), зате є ринок оренди землі, конкуренція на яко...
Суспільство
У місті Новограді-Волинському в мікрорайоні "Морське" можливі перебої з водопостачанням.  Про це повідомляє адміністрація КП НВМР "ВУВКГ".  У зв'язку з профілактичними роботами на підвищувальній насосній станції (ПНС) по вулиці Ушакова, 05.08.2020 року з 9:00 до 17:00 години водопостачання буде подаватися з пониженим тиском. Просимо поставитись із розумінням до тимчасових незручностей!" - йдеться в повдомлені.
Суспільство
Запрошуємо жителів Новоград-Волинщини долучитися до ініціативи "Мій телефонний друг", всеукраїнського проєкту дружньої підтримки та інформування людей, що опинилися на самоті. У відповідь на наслідки COVID-19 в Україні Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) та Українська Волонтерська Служба (УВС) запустили проєкт Мій телефонний друг, щоб підтримати людей, які опинилися на самоті. Волонтери проєкту, здебільшого молодь, телефонуватимуть самотнім людям літнього віку, людя...
Суспільство
На офіційному сайті Житомирської ОДА сьогодні о 8 годині ранку 2020 року було оприлюднено наступну інформацію:«На позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 31 липня було прийнято рішення про встановлення рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19.  На виконання пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених п...