В Новограді-Волинському відбулося засідання виконавчого комітету міської ради

12 жовтня 2016 року під головуванням в.о. міського голови С.Ю.Колотова відбулося 19-те засідання виконавчого комітету міської ради сьомого скликання, на якому були присутні 20 членів виконкому.

На початку засідання Сергій Юрійович проінформував та запросив членів виконавчого комітету взяти участь у загальноміських заходах, присвячених Дню захисника України, а саме 13 жовтня о 14:00 годині на урочистості «Воскресне волі дух і наша слава» (Будинок офіцерів); 14 жовтня о 10:45 годині на покладання квітів до меморіалу загиблих учасників АТО; об 11:00 годині – покладання квітів до Арки пам’яті (вул. Шевченка). Також привітав члена виконавчого комітету, начальника Новоград-Волинського відділу поліції Юрія Кононенка з присвоєнням звання полковник.

В ході засідання було заслухано та обговорено 17 питань порядку денного, що стосуються різних сфер життєдіяльності міста. Основним питанням, яке розглядалося було питання про готовність галузей господарського комплексу міста до роботи в осінньо-зимовий період 2016 – 2017 років. Як зазначив начальник управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради Богданчук О.В.: „З метою своєчасної та якісної підготовки житлового фонду міста до опалювального сезону 2016-2017 року виконавчим комітетом міської ради прийнято рішення від 22.06.16 №157 ,,Про роботу галузей господарського комплексу міста в осінньо-зимовий період 2015 - 2016 років та його підготовку до роботи в осінньо-зимовий період 2016 - 2017 років, у якому затверджені заходи з підготовки галузей господарського комплексу міста до роботи в осінньо-зимовий період 2016 - 2017 років. Зобов’язано керівників підприємств та установ житлово–комунального господарства міста, установ освіти, медичних закладів, закладів культури, установ фізичної культури і спорту виконати затверджені цим рішенням заходи з підготовки галузей господарського комплексу міста до роботи в осінньо-зимовий період 2016 - 2017 років.

Розпорядженням міського голови від 02.07.2016 року №155(о) було створено комісію з перевірки готовності теплового господарства міста до роботи в опалювальний період 2016-2017 років. Комісія до 30.09.2016 року здійснила комплексну перевірку готовності теплового господарства міста до роботи в опалювальний період 2016-2017 років та оформила відповідні акти. Також утворено штаб з підготовки галузей міського господарства до роботи в осінньо-зимовий період. З червня 2016 року штаб щотижнево проводив планерки-наради з питань підготовки по об’єктам, що готуються до роботи в осінньо-зимовий період та письмово інформував обласну державну адміністрацію через департамент містобудування архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації про хід підготовки до роботи в осінньо-зимовий період.

Керівникам комунальних підприємств Новоград-Волинської міської ради, управлінню з експлуатації газового господарства, Новоград-Волинському району електричних мереж було поставлено завдання на поліпшення роботи з питань розрахунків за спожиті енергоносії для погашення заборгованості за використані природний газ та електричну енергію перед енергопостачальними компаніями, покращення претензійної роботи з метою досягнення максимального рівня оплати населенням наданих послуг.

З метою попередження виникнення надзвичайних ситуацій, посилено контроль за станом систем газо-, електропостачання міста, газового і електричного обладнання житлового фонду та інших об'єктів соціальної сфери.

Зважаючи на несприятливі погодні умови комунальним підприємством Новоград-Волинської міської ради ,,Новоград-Волинськтеплокомуненерго” (Тодорович Л.М.), згідно розпорядження міського голови від 06.10.2016 року №236(о) ,,Про початок опалювального сезону 2016-2017 років” завершено підготовку об’єктів господарського комплексу до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 років, завершено заповнення теплоносієм мереж, здійснено пусконалагоджувальні роботи систем теплопостачання та розпочато опалення приміщень міськрай ТМО, об’єктів соціальної сфери, житлового фонду міста з 8.00 години 10 жовтня 2016 року.

Тодорович Людмила Михайлівна директор комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради ,,Новоград-Волинськтеплокомуненерго” поінформувала про підсумки ремонтного періоду 2016 року. „Протягом ремонтного періоду 2016 року всі зусилля колективу КП «Новоград-Волинськтеплокомуненерго» були спрямовані, насамперед, на виконання енергозберігаючих заходів Інвестиційної програми на 2016 рік, продовження виконання заходу Інвестиційної програми 2015 року по оснащенню багатоквартирних будинків приладами обліку теплової енергії та на підготовку теплового господарства підприємства для того, щоб вчасно розпочати опалювальний період 2016-2017 р.р. Колектив підприємства виконав всі регламентні роботи по підготовці обладнання 23-х котелень та 23,7 км теплових мереж і 10 жовтня розпочав опалювальний сезон.

Станом на 10.10.2016 року виконано заходів інвестиційної програми на 2016 рік на суму 1062,05.грн., з яких 142,85 тис.грн.- кошти місцевого бюджету, 919,2 тис.грн. – власні кошти підприємства. Крім того протягом 2016 року продовжено та завершено захід інвестиційної програми 2015 року по оснащенню 28-ми багатоквартирних житлових будинків встановленням 29-ти теплових лічильників на суму 715,13 тис.грн. - власних коштів підприємства.

На вимогу Розпорядження Кабінету Міністрів України від 27.02.2015 № 129-р щодо досягнення 100% обліку споживання теплової енергії до кінця 2016 року виконанням цих заходів із 141-го багатоквартирного ж/будинку (в яких можливо встановити теплові лічильники, 169-28 безпідвальних), забезпечене оснащення тепловими лічильниками 124, що складає 88%.

Крім цих заходів для забезпечення безперебійної роботи теплового господарства в опалювальний сезон 2016-2017 р.р. колективом підприємства було виконано за власні кошти ремонтні та монтажні роботи на що витрачено 628,310 т.грн. власних коштів підприємства, а саме: замінено тепломережу до ДНЗ №6 - 82 п.м в двотрубному обчисленні; відремонтовано 585 кв.м м’якої покрівлі котелень по вул.. Рокосовського,26, Вокзальна,23 та будівлі гаражу по вул.. І.Франка,15а; виконано ямковий ремонт а/ бетонного покриття території котельні по вул. І.Франка,15а; виконано ремонт огорожі котелень по вул. П.Сірагова,17-а та по вул. Житомирська,29; ремонт обладнання теплових мереж, теплових камер та випробування теплових мереж; проведено державна експертиза 17-ти котлів; виконані чергові метрологічні повірки лічильників газу котелень, датчиків тиску та температури газу, сигналізаторів загазованості котелень та вимірювальних приладів виробничої лабораторії; відремонтовано обладнання котелень (будівель, насосних агрегатів, фільтрів ХВО, солерозчинників, запірної арматури, фільтрів газу); переведено на автоматизоване керування котельню по вул. Дружба,50; замінено газовий пальник в котельні по вул. Вокзальна,23-а; виконані чергові метрологічні повірки 26-ти теплових лічильників багатоквартирних житлових будинків.

Але якщо з технічної сторони все гаразд, то проблемою якісного проведення майбутнього опалювального сезону залишається закупівля природного газу, яка напряму залежить від розрахунків споживачів за надані послуги теплопостачання“.

Розглянувши звернення Новоград-Волинського осередку Всеукраїнського Братства ОУН-УПА про встановлення меморіальної дошки полковнику Євгену Коновальцю, протокол № 8 від 25.08.16 засідання комісії з питань топоніміки та охорони культурної спадщини, виконавчий комітет міської ради прийняв рішення щодо встановлення меморіальної дошки на честь полковника Євгена Коновальця на приміщенні центральної дитячої бібліотеки за адресою вул. Соборності,2 за рахунок добровільних пожертв членів братства ОУН-УПА. Як зазначив член виконавчого комітету Олександр Дюбо 14 жовтня о 11:30 годині відбудеться відкриття меморіальної дошки Євгену Коновальцю.

З повними текстами прийнятих рішень, після їх підписання, можна буде ознайомитися на офіційному сайті міста у рубриці „Нормативна база – Рішення виконавчого комітету“.

Наступне засідання виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради відбудеться 26 жовтня 2016 року.

гол4 гол6 гол5 гол3 гол1
НВМР
Новоград засідання виконком меморіал учасникиАТО опалювальнийсезон
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі

Суспільство
З 28 травня особи віком від 14 до 18 років можуть одночасно отримати паспорт громадянина України та ідентифікаційний код.   Зробити це можна у територіальних підрозділах Державної міграційної служби, центрах надання адміністративних послуг та відділах обслуговування громадян «Паспортний сервіс» ДП «Документ».   Послуга ID-14 значно спростить життя підліткам та їх батькам, адже раніше потрібно було двічі збирати документи, приходити і до підрозділу Державно...
Суспільство
Для охорони та збереження цього виду, занесенего, до слова, до Червоної книги України, в Городницькому лісгоспі створено ботанічний заказник загальнодержавного значення «Городницький». Там на площі понад 350 гектарів ця рослина майже повсюдно утворює суцільні зарості. Відтак цієї пори ліси  потопають в яскраво-жовтому вогнищі, а повітря наповнене солодким запаморочливим ароматом. Місцеві жителі майже зневажливо називають цей кущ "дряпоштаном". Про це повід...
Суспільство
Нова умова виділення Україні кредитного траншу від Міжнародного валютного фонду – це підвищення комунальних тарифів для населення. «Вже з 1 липня тариф на водовідведення зросте приблизно на 25%, а підвищення тарифу на воду - це майже завжди підвищення тарифу на електроенергію. Вони пов'язані: 70% тарифу на воду - це електроенергія. З 1 липня нас чекає й зростання тарифів на світло. Населення більше не платитиме пільгові до 100 кВт-год по 90 копійок, а тіль...
Суспільство
Щодо стану захворюваності на коронавірус в Новоград-Волинській міській ОТГ (28.05.2020) Станом на 9:00 год. 28 травня отримано результати 14-ти попередньо відібраних проб ПЛР-досліджень. Усі – негативні. На стаціонарне лікування переведено з амбулаторного 63-річного хворого на коронавірус жителя району. З інфекційного відділення міськрай ТМО виписано жительку Баранівського району. Таким чином, наразі на стаціонарному лікуванні перебуває 2 хворих. Нагадуємо...
Суспільство
В цей день Господь чує всі прохання, тому варто молитися просячи те, що життєво необхідно. Повна назва свята Вознесіння Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа. На 40 день після воскресіння Ісус Христос востаннє явився своїм апостолам на Оливній горі і вознісся на небо, до Отця Небесного, пообіцявши своїм учням швидке послання на Землю Духа Святого. Вознесіння – одне з найбільших християнських свят, дата якого змінюється щороку – вона залежить від дня свя...
Екологія
По 30 тисяч штук саджанців сосни звичайної передають лісгоспам Овруччини Житомирський та Новоград-Волинський держлісгоспи, повідомляє прес-служба Житомирського ОУЛМГ. - Така допомога від колег є дуже доречною, - зауважує перший заступник начальника Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства Роман Ільїн. - Адже лісогосподарські підприємства, котрі постаждали від великих лісових пожеж у квітні цього року, намагаються використати...
Пригоди
25-го травня 2020 року, сталася дорожньо-транспортна пригода на автодорозі Київ-Чоп поблизу села Улашанівка. За інформацією Пулинського районного сектору управління ДСНС України в Житомирській області, керманич ВАЗівки не впорався з керуванням і влетів у колесовідбійник, металева конструкція якого наскрізь прошила транспортний засіб. У повідомлені вказано, що сам водій автівки отримав лише подряпини на ногах та руках. "Житель Глибочиці "народився в сорочці...
Спорт
У штаб-квартирі Новоград-Волинської районної федерації футболу, 26 травня, за участі уповноважених представників футбольних клубів, під головуванням керівника районної федерації футболу – Василя Гордійчука відбулося жеребкування чвертьфінальних пар малого кубку “Весна надій 2020” та кубку “Весна надій 2020” Матчі відбудуться 31 травня. 1/4 фіналу кубку “Весна надій 2020” ФК Авангард (с.Горбаша)-ФК Смолка (м. Новоград–Волинський) ФК Ветеран (м. Новоград–Вол...
Суспільство
Штучні сапфіри, елітні меблі та яхти – як українські виробники втерли носа Європі Далеко не кожен знає, що Україна продає модельне взуття в Італію, сири власного виробництва у Голландію. Серед найкращих світових брендів елітних меблів та найкращих світових виробників холодильних вітрин для супермаркетів є українські компанії. Невелику підбірку опублікував у Facebook Дмитро Танасов. Україна продає модельне взуття не лише в Італію, яка славиться на увесь сві...