• Головна
  • Зброя та безпека 2016: Нові бронеавтомобілі «Козак» (+ ВІДЕО)
Новини компаній
21:07, 15 жовтня 2016 р.

Зброя та безпека 2016: Нові бронеавтомобілі «Козак» (+ ВІДЕО)

Новини компаній

На виставці «Зброя та безпека 2016», яка проходить в Києві з 11 по 14 жовтня, НВО «Практика» показала нові моделі бронеавтомобіля «Козак». Сімейство «козаків» поповнила модель «Козак-2М.1», головною відмінною рисою якої стала незалежна підвіска всіх коліс. Машина також отримала центральну підкачування шин, чого не було на вже відомому просто «Козак-2». 

Повна маса автомобіля складає 12 т. Колісна формула - 4х4. Модель має бронекорпус з рівнем балістичного захисту ПЗСА-5. Екіпаж - до 9 осіб. У рух машину приводить 5,9-літровий турбодизель IVECO, потужністю 280 к.с. і максимальним обертовим моментом 950 Нм. Коробка передач - механічна, 6-ступінчаста, марки ZF.

Зброя та безпека 2016: Нові бронеавтомобілі «Козак» (+ ВІДЕО), фото-1

Козак-2М з комплексом "Джеб"

На виставці «Козак-2М.1» був представлений в двох версіях. Це тактичний автомобіль - з кулуметом 12,7 мм на поворотній турелі на даху. А також як автомобіль розвідки і цілевказівки - 2М.2. Зовні ця машина 2М.2 відрізняється відсутністю другої пари дверей. Останній був обладнаний мобільним комплексом наземної розвідки «Джеб». Він призначений для виявлення, класифікації та ідентифікації наземних рухомих цілей. Дальність виявлення людини - 3 км, транспортного засобу - 6 км. Дальність виявлення тепловізором становить відповідно 2,4 і 6,6 км. 

Зброя та безпека 2016: Нові бронеавтомобілі «Козак» (+ ВІДЕО), фото-2

Другою новинкою в сімействі став універсальний броньований автомобіль для спецпідрозділів - «Козак-5». Він схожий на модель 2М.1, але має трохи менші габарити. Підвіска коліс тут вже традиційна - залежна. Повна маса становить 10 т. Бронекорпус має захист ПЗСА-5 згідно ДСТУ 3975. Екіпаж - до 8 осіб. У рух автомобіль приводить турбодизель Ford робочим об'ємом 6,7 л і потужністю 390 к.с., з максимальним обертовим моментом 997 Нм. Коробка передач - 6-ступінчаста автоматична.

Зброя та безпека 2016: Нові бронеавтомобілі «Козак» (+ ВІДЕО), фото-3

На стенді НВО «Практика» була показана ще одна цікава модель - «Козак-4». Це легкий універсальний автомобіль - найменший в сімействі «козаків». Він розроблений на вузлах і агрегатах позашляховика Land Rover Defender. Правда, дизельний двигун тут стоїть вже марки Cummins - робочим об'ємом 2,8 л і потужністю 165 к.с. максимальний крутний момент - 353 Нм. Коробка передач - механічна, 5-ступінчаста. Повна маса машини, на відміну від старших побратимів, становить всього 4 т. Крім менших розмірів, автомобіль має і більш легкий клас захисту бронекузова - ПЗСА-3. 

Зброя та безпека 2016: Нові бронеавтомобілі «Козак» (+ ВІДЕО), фото-4

Санітарно-евакуаційний автомобіль на базі Hummer

Показала НВО «Практика» та санітарно-евакуаційний автомобіль на базі Hummer. Ця броньована машина, призначена для вивезення поранених з поля бою і транспортування їх в польовий госпіталь. Повна маса становить 3,6 т. Машина має балістичний рівень захисту ПЗСА-3. Екіпаж - 3 особи. У санітарному відсіку можна перевозити до 4 лежачих поранених бійців. У рух машину приводить 6,2-літровий дизельний двигун потужністю 150 к.с., з максимальним обертовим моментом 340 Нм.

,

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Facebook
58,0%
Twitter
3,0%
Одноклассники
13,0%
ВКонтакте
23,0%
Інша
3,0%
#Козак #НВО"Практика" #виставка #військоватехніка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...