• Головна
  • У Новограді-Волинському службу в справах дітей забезпечили новими меблями
11:23, 17 жовтня 2016 р.

У Новограді-Волинському службу в справах дітей забезпечили новими меблями

Досить часто у державних і комунальних органах та установах працівники працюють в неналежних умовах. Матеріальне забезпечення їх залишається на досить низькому рівні. Воно й не дивно, економічна криза, хронічне недофінансування роблять свою справу. Працівники даних структур змушені використовувати меблі та обладнання, яке дісталося у спадок, ще з радянських часів. Авторитету державної служби це точно не додає, та й відвідувачі установ спостерігають за убогістю приміщень.

Сьогодні, 17 жовтня 2016 року, мав можливість побачити, як до Служби в справах дітей виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради Житомирської області, доставили комплекти нових меблів для обладнання приміщень. Також, приємно було спостерігати за "дитячою" радістю працівників, які вже від сьогодні сядуть за нові столи та використовуватимуть інші меблі.

Хтось скаже марнотратство у важкий для держави час. Ні, потрібно пам'ятати, що державний службовець теж людина, яка має працювати для людей. Коли держава робить вигляд, що дбає про його "вірного слугу народу", теж саме робить чиновник удає, що дбає про людей. Матеріальне забезпечення держструктур - один з основних аспектів підвищення якості надання послуг населенню. Оскільки крім працівників, у комфортних умовах перебуватимуть і люди, які звертаються по своїм особистим питанням.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Facebook
58,0%
Twitter
3,0%
Одноклассники
13,0%
ВКонтакте
23,0%
Інша
3,0%
#Новоград-Волинський #Службавсправахдітей #забезпечення #меблі
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...