Освітяни з Новоград-Волинщини взяли участь у семінарі в місті Києві

У  школі  ЗОШ №286 відбувся семінар директорів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів м. Новоград-Волинська Житомирської області на чолі з начальником управління освіти міста Ващук Т.В. Темою обговорення на семінарі стали партнерські стосунки як важливий ресурс інноваційного розвитку навчального закладу. Школа № 286 вже багато років плідно співпрацює з школою І-ІІІ ступенів №7 міста  Новограда-Волинського та школою у с. Ярунь Новоград-Волинського району.

Гості ознайомилися з особливостями навчально-виховного процесу школи як Школи сприяння здоров’ю, організацією науково-експериментальної роботи, виховної роботи та діяльності Ради лідерів.

Девізом школи є слова Махатма Ганді "Хочеш змінити світ - почни з себе". Новинкою була презентація уроків у початковій школі, які викладаються за педагогічною технологією "Росток".

Закінчився семінар чудовим вітальним концертом «Україна – моя віра, надія і любов» та відвідуванням Києво-Печерської лаври та музею театрального, музичного та кіномистецтва України у Лаврі, про існування якого ми і не знали.

Освітяни з Новоград-Волинщини взяли участь у семінарі в місті Києві, фото-1 Освітяни з Новоград-Волинщини взяли участь у семінарі в місті Києві, фото-2 Освітяни з Новоград-Волинщини взяли участь у семінарі в місті Києві, фото-3 Освітяни з Новоград-Волинщини взяли участь у семінарі в місті Києві, фото-4 Освітяни з Новоград-Волинщини взяли участь у семінарі в місті Києві, фото-5 Освітяни з Новоград-Волинщини взяли участь у семінарі в місті Києві, фото-6
Освітяни з Новоград-Волинщини взяли участь у семінарі в місті Києві, фото-7
Освітяни з Новоград-Волинщини взяли участь у семінарі в місті Києві, фото-8 Освітяни з Новоград-Волинщини взяли участь у семінарі в місті Києві, фото-9
Освітяни з Новоград-Волинщини взяли участь у семінарі в місті Києві, фото-10
Новоград-Волинський Київ школа семінар
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі