• Головна
  • Семінар вихователів дошкільних навчальних закладів на базі Колодянського ДНЗ
16:56, 20 жовтня 2016 р.

Семінар вихователів дошкільних навчальних закладів на базі Колодянського ДНЗ

«Люби і знай свій рідний край» - такою була тема семінару вихователів дошкільних навчальних закладів який відбувся на базі Колодянського ДНЗ, напередодні великих свят Покрови Пресвятої Богородиці, Дня захисника України та Дня українського козацтва.

Хлібом-сіллю та гарною українською піснею колектив дошкільного навчального закладу зустрів гостей. На початку роботи семінару очільниця Колодянської громади Людмила Войтович ознайомила гостей з історією створення дошкільного закладу, а директор Колодянської ЗОШ І-ІІІ ст. Валентина Боровець розповіла про співпрацю дитячого садка та школи.

Проблема громадянина-патріота давня, як світ. Вона постала перед людством тоді, коли виникла перша держава. Патріотичне виховання створює певні передумови громадянської поведінки. Однак це лише передумови. Любов до Вітчизни починається з любові до своєї Малої Батьківщини – місця, де людина народилася.

Побачити на практиці роботу з дошкільнятами по ознайомленню з рідним селом, як одним із засобів патріотичного виховання дітей дошкільного віку присутні мали змогу, переглянувши заняття в молодшій групі «Віртуальна екскурсія рідним селом» (вихователь Гаркавенко Т.М.).
Цікавим і змістовним було інтегроване заняття в старшій групі «Ми діти твої, Україно!», яке майстерно провела вихователь Діна Синюшко.

Наступність у роботі дошкільного закладу і школи було показано під час виховного заходу «Моя Батьківщина – Україна», в якому взяли участь учні Колодянської ЗОШ І-ІІІ ст.. та вихованці дитячого садочка.

Під час обговорення, завідувач логопедичним пунктом відділу освіти Олена Гайдукова наголосила на особливостях мовного розвитку дітей, формуванні уявлень дітей про українську мову як державну.

Методист РМЦ Валентина Гопанчук зупинилась на питанні створення національних куточків в дошкільних закладах, провела вправу «Сформулюй завдання», під час якої вихователі мали визначити завдання з національно-патріотичного виховання дошкільників відповідно до змісту нової редакції Базового компонента дошкільної освіти.

На закінчення було підведено підсумок семінару та узагальнено рекомендації по здійсненню патріотичного виховання дошкільників, яким можуть користуватися педагоги в своїй роботі з дітьми.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Семінар #вихователі #колектив #дитячийсадок #школа #держава #дошкільнята
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...