• Головна
  • Результати опитування: Новоград-волинці найбільше часу проводять у мережі Facebook
17:47, 21 жовтня 2016 р.

Результати опитування: Новоград-волинці найбільше часу проводять у мережі Facebook

Соціальні мережі беззаперечно увійшли у наше буденне життя. Майже кожен користувач Інтернету зареєстрований і активно користується соціальними мережами Facebook, Одноклассники або ВКонтакте.

Для мешканців Новограда-Волинського вже давно стало звичкою обговорювати проблемні питання у соціальних мережах, майже кожна комунальна установа має свою сторінку у соціальній мереж, де активно висвітлюють події.

З метою встановлення найпопулярнішої соціальної мережі серед звягельчан, на сайті Новограда-Волинського 04141.com.ua проведено опитування, респондентам задане запитання: "У якій соціальній мережі Ви проводите найбільше часу?". Всього проголосувало 100 осіб. 58% мешканців міста надало перевагу Facebook, 3% - Twitter. 13% опитаних вподобали Одноклассники, 23% ВКонтакте, 3% вказали що користуються іншою соціальною мережею, яка була не вказана під час опитування.

Слід зазначити, що більшість молоді до 18 років все ж таки надають перевагу ВКонтакте, хоча можливості виділити за віком респондентів не було. Але активна робота у всіх вищевказаних соціальних мережах, та спостереження за активністю громадян, дають можливість стверджувати про правильність даного судження. Мережею Facebook користуються в основному так звані "білі комірці", Одноклассники використовують громадяни старшого віку та жінки. Хоча вподобання можуть різнитися залежно від регіону проживання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Новоград-Волинський #Facebook #Одноклассники #ВКонтакте
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...