У Новоград-Волинському районі освітяни провели семінар

Завдяки ефективній системі роботи, що склалася в Ярунській ЗОШ І-ІІІ ступенів, на базі якої проводився семінар, учасникам вдалося прослідкувати основні напрями національно-патріотичного виховання.

Словесники відвідали уроки української мови та літератури у 8-А та 6-А класах, на які запросили вчителі І.М. Маус та Л.О. Коренчук.

Заступники директорів з виховної роботи ознайомилися з досвідом роботи класних керівників І.О. Буняк, М.М. Гнітецької, Л.В. Павловської.

Широку палітру позакласної роботи школи продемонстрували гостям під час Ярмарку творчості, де можна було не тільки поласувати смаколиками, а й стати учасником майстер-класу.

Учитель-методист Т.А. Петько презентувала роботу літературно-краєзнавчої студії «Плеяда», ознайомивши гостей з педагогічними династіями Ярунської ЗОШ І-ІІІ ст.

Краєзнавча діяльність школи була представлена також під час екскурсії історико-краєзнавчим музеєм.

Родинне свято «Ми – єдина сім'я, ми велика родина. Доля в наших руках, в нас – одна Україна» стало логічним завершенням семінару, адже підтвердило результативність діяльності вчительського та учнівського колективів щодо національно-патріотичного виховання.

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі