• Головна
  • Вчитель англійської мови з Новограда-Волинського взяла участь у навчаннях в рамках eTwinning Plus Practical Session, що проходили у Києві
19:31, 27 жовтня 2016 р.

Вчитель англійської мови з Новограда-Волинського взяла участь у навчаннях в рамках eTwinning Plus Practical Session, що проходили у Києві

20–21 жовтня Савчук Т.А., учитель англійської мови Новоград-Волинського НВК «Гімназія імені Лесі Українки – школа І ступеня» взяла участь у останніх в 2016 році навчаннях в рамках eTwinning Plus Practical Session, що проходили у Києві.

Участь у заходів взяло близько 90 ітвіннерів-новачків, амбасадори Олена Лук'янець, Олена Науменко та Ірина Манухіна, а також представники PSA Ukraine: Сергій Теплов, Валентина Веліченко, Катерина Липовська та Юлія Данилевич.

Сергій Теплов розповів про те, як проектна діяльність допомагає розвинути важливі ключові компетнції в учнів. А Валентина Веліченко ознайомила з особливостями eTwinning Plus та основними моментами для роботи в програмі.

У свою чергу амбасадори познайомили учасників з практичними інструментами. Вони продемонтрували, як працювати з Public Portal, eTwinning Live та TwinSpace, поділилися прикладами якісних проектів та власним досвідом.

У перервах між навчанням вчителі мали нагоду завести нові корисні знайомства та обмінятися ідеями з колегами-однодумцями.

Наприкінці заходів усі присутні отримали сертифікати учасників події.

«Наша команда вчителів отримала багато цікавої та корисної інформації щодо роботи в проектах. Ми приємно вражені професійним рівнем підготовки заходу, змістовністю та насиченістю тренінгу та доброзичливістю координаторів. Дружнє оточення сприяло гарній роботі та моральному задоволенню від практичних занять. Зустріч була продуктивною та максимально корисною для всіх її учасників» – такі відгуки від участі у тренінгу.

До речі, Тетяна Анатоліївна Савчук єдина з нашого міста співпрацює з міжнародним проектом eTwinning Plus.

27 жовтня Савчук Т.А. презентувала eTwinning Plus керівникам шкільних предметно-методичних комісій учителів іноземних мов ЗНЗ Новограда-Волинського.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Як Ви оцінюєте реформу міліції у поліцію?
проголосувало 113 відвідувачів
Позитивно, на вулицях стало значно безпечніше, нові поліцейські заслуговують на довіру
4,4%
Мені байдуже, все рівно нічого не покращилося
8,0%
Негативно, криміногенна ситуація значно погіршилася, змінилися тільки вивіски
87,6%
#Новоград-ВолинськаНВК«ГімназіяіменіЛесіУкраїнки–школаІступеня» #eTwinningPlusPracticalSession
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...