Як пережити зиму радилися на колегії Новоград-Волинської РДА

28 жовтня, у малій залі Будинку рад відбулося чергове розширене засідання колегії районної державної адміністрації.

У роботі колегії взяли участь члени колегії, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, сільські, селищний голови, керівники сільськогосподарських підприємств.

На порядок денний було винесено наступні питання:
1. Про підготовку галузі тваринництва до зимівлі 2016-2017 рр. 
2. Про протипожежний стан населених пунктів району у зимовий період 2016-2017 рр. 
Першим перед присутніми виступив начальник управління агропромислового розвитку Василь Ткачук. Він детально виклав інформацію про стан справ у галузі тваринницва в районі та відповів на поставлені запитання. 
По даному питанню також була заслухана співдоповідь: в.о. начальника Держпродспоживслужби в Новоград-Волинському районі Олександра Коваля.
Олександр Сергійович у свою чергу доповів про проведення регулярних перевірок та вакцинацій тварин на сільськогосподарських підприємствах. 
Про протипожежний стан населених пунктів Новоград-Волинського району відзвітував завідувач сектору цивільного захисту населення Юрій Левченко. По даному питанню присутні також заслухали голову Великомолодьківської сільської ради Ларису Левчук. Кожен доповідач висловив свої рекомендації та пропозиції, завдяки яким можна буде покращити хід справ у районі. 

За підсумками розглянутих питань колегією були прийняті відповідні рішення.

Як пережити зиму радилися на колегії Новоград-Волинської РДА, фото-1
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі