Розпочали роботу постійні комісії Новоград-Волинської міської ради

1 листопада 2016 року відбулося засідання двох постійних комісій міської ради в рамках підготовки до пленарного засідання дев’ятої сесії міської ради сьомого скликання.

Першою роботу розпочала комісія з питань з питань житлово-комунального господарства та екології, під керівництвом головуючого Віталія Станіславовича Табалюка. У другій половині дня проекти рішень, які виносяться на сесію, на своєму засіданні розглянули депутати, що входять до складу постійної комісії з питань соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту, голова комісії - Володимир Григорович Федорчук. 
Як доповідачі, участь у обговореннях взяли міський голова Віктор Весельський, секретар міської ради Олена Пономаренко, перший заступник міського голови Сергій Котолотов та заступники міського голови, керуючий справами виконавчого комітету міської ради.
Під час розгляду питань порядку денного найбільше уваги було приділено внесенню змін до міського бюджету на 2016 рік. В результаті засідань та обговорення всі зауваження та пропозиції депутатів було оформлено протокольно.
2 та 3 листопада постійні комісії продовжать свою роботу.

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі