Відбулося засідання з розроблення проекту програми економічного і соціального розвитку Новоград-Волинського району


2 листопада відбулося перше засідання робочої групи з розроблення проекту програми економічного і соціального розвитку Новоград-Волинського району на 2017 рік. Робочу групу було створено з метою своєчасного та якісного розроблення проекту програми економічного і соціального розвитку Новоград-Волинського району, відповідно до пункту 1 статті 17 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 11 Закону України «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України», розпорядження голови облдержадміністрації та голови обласної ради від 18.08.2016 №264/67 «Про розроблення проекту програми економічного і соціального розвитку Житомирської області на 2017 рік».
Члени робочої групи, під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Наталії Даниленко, заслухали звітні дані, ознайомилися з переліком програм та планів на наступний рік.
В ході робочого засідання було вирішено, що всі структурні підрозділи райдержадміністрації повинні подати свої пропозиції та зауваження до програми в найкоротші терміни. 
Розробка проекту програми економічного і соціального розвитку є надзвичайно важливим питанням. Адже саме на його основі й буде сформовано бюджет району на 2017 рік. 

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі