Привітання новоград-волинців з Міжнародним днем студентів

Сьогодні, 17 листопада 2016 року - Міжнародний день студентів. Взагалі в Україні святкують два Дні студента - співпадаючий з Міжнародним (17 листопада) і Тетянин день, день Великомучениці Тетяни, святої покровительки всіх студентів (25 січня). Це дуже зручно, адже один День студента святкується напередодні сесії, а інший - по її закінченні.

Святкування Дня студента проводиться за сприяння Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту, за підтримки Кабінету Міністрів України та Комітету з питань освіти і науки верховної ради України і включає ряд просвітницьких, громадських та культурно-мистецьких заходів для молоді та за її участю.

Редакція сайту Новоград-Волинського 04141.com.ua приєднується до привітань всього студентського братства, бажає усім студентам успіхів у навчанні та інших здобутків на науковій ниві. Студентські роки - найкращий період життя, нехай ніякі обставини не засмучують Вас у цей чудовий день, а його святкування залишилося приємною згадкою на всі роки. Щастя ВАМ дорогі студенти!

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі