Новоград-Волинський міський голова Віктор Весельський провів прийом громадян у мікрорайоні «Смолка»

18 листопада 2016 року міський голова Віктор Весельський та секретар міської ради Олена Пономаренко провели виїзний прийом громадян міста. Цього разу поспілкуватися з очільником міста на тему хвилюючих питань мали можливість жителі мікрорайону «Смолка».

Прийом громадян проходив у адмінприміщенні Новоград-Волинського міжрайонного управління водного господарства, куди завітало 25 осіб. Найбільше громадян хвилювали питання освітлення вулиць та провулків, облаштування доріг, руху автобусів, проблем водопостачання, каналізування у даному мікрорайоні, багато новоград-волинців зверталися за допомогою у лікуванні та ін. 
Також на прийом звернувся представник Асоціації Новоград-Волинського земляцтва за кордоном про прийняття паркану в комунальну власність. Дану огорожу було встановлено на кладовищі по вул. Коростенській (єврейське кладовище) за кошти наших земляків, які мешкають в Ізраїлі. 
По усіх піднятих громадянами питаннях були надані пояснення та доручення відповідним управлінням і відділам міської ради.

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі