• Головна
  • В Новоград-Волинському районі проведено тематичний захід «Байдужість не прощається!» з нагоди Міжнародного Дня інвалідів
15:44, 2 грудня 2016 р.

В Новоград-Волинському районі проведено тематичний захід «Байдужість не прощається!» з нагоди Міжнародного Дня інвалідів

1 грудня 2016 року в приміщенні Ярунської сільської ради працівниками територіального центру соціального обслуговування Новоград-Волинського району проведено тематичний захід «Байдужість не прощається!» з нагоди Міжнародного Дня інвалідів (3 грудня).

Звичайно, цей день не можна назвати святковим. Скоріше за все це день підведення підсумків зробленого для цієї категорії громадян, і визначення планів щодо поліпшення їх життєвого рівня.

Тож, напередодні Дня інвалідів, зібралися, щоб надати їм можливість отримати відповіді на найболючіші питання, допомогти вирішити нагальні проблеми, поспілкуватися і просто відпочити.

У заході прийняли активну участь: перший заступник голови райдержадміністрації Даниленко Наталія Володимирівна, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Андрущенко Людмила Аркадіївна, директор територіального центру Івасів Ніна Францівна.

Присутні отримали можливість поспілкуватись з керівниками і отримати відповіді на хвилюючі питання стосовно пільгових перевезнь інвалідів, призначеня субсидій, соціального обслуговування громадян тощо.

Медична сестра із лікувальної фізкультури територіального центру ознайомила гостей з методикою проведення лікувальної фізкультури та масажу при різних захворюваннях. Психологом територіального центру проведено тренінг на тему «Задоволеність життям». Ознайомила присутніх з методами подолання депресії та підтримання свого позитивного психоемоційного стану. Почастували гостей запашним чаєм із солодощами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Чудово! Водії та кондуктори чемні, проїзд комфортний
3,4%
Хороша, проїзд дешевший, ніж у таксі
6,1%
Бажає бути кращою: у час пік не можна "втиснутися"
18,4%
Погана, вартість перевезень не відповідає якості перевезень
36,7%
Дуже погана, у маршрутках брудно, водії та кондуктори не завжди толерантні
35,4%
#Новоград #Деньінвалідів #тематичнийзахід #райдержадміністрація #обслуговування
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...