В Новоград-Волинському районі проведено тематичний захід «Байдужість не прощається!» з нагоди Міжнародного Дня інвалідів

1 грудня 2016 року в приміщенні Ярунської сільської ради працівниками територіального центру соціального обслуговування Новоград-Волинського району проведено тематичний захід «Байдужість не прощається!» з нагоди Міжнародного Дня інвалідів (3 грудня).

Звичайно, цей день не можна назвати святковим. Скоріше за все це день підведення підсумків зробленого для цієї категорії громадян, і визначення планів щодо поліпшення їх життєвого рівня.

Тож, напередодні Дня інвалідів, зібралися, щоб надати їм можливість отримати відповіді на найболючіші питання, допомогти вирішити нагальні проблеми, поспілкуватися і просто відпочити.

У заході прийняли активну участь: перший заступник голови райдержадміністрації Даниленко Наталія Володимирівна, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Андрущенко Людмила Аркадіївна, директор територіального центру Івасів Ніна Францівна.

Присутні отримали можливість поспілкуватись з керівниками і отримати відповіді на хвилюючі питання стосовно пільгових перевезнь інвалідів, призначеня субсидій, соціального обслуговування громадян тощо.

Медична сестра із лікувальної фізкультури територіального центру ознайомила гостей з методикою проведення лікувальної фізкультури та масажу при різних захворюваннях. Психологом територіального центру проведено тренінг на тему «Задоволеність життям». Ознайомила присутніх з методами подолання депресії та підтримання свого позитивного психоемоційного стану. Почастували гостей запашним чаєм із солодощами.

й1 й2
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі