![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
17:34, 12 грудня 2016 р.
Новоград-Волинська РДА привітала військових у День Сухопутних військ
З Днем Сухопутних військ Збройних сил України голова районної державної адміністрації Володимир Михнюк привітав військовослужбовців 30-ї окремої гвардійської механізованої бригади.
«Щиросердечно вітаю вас з Днем сухопутних військ Збройних сил України.
Воїни вашої бригади є яскравим прикладом військової доблесті Новоград-Волинщини. По праву можна сказати, що ви перейняли найкращі якості захисників Вітчизни. Поставлені перед вами завдання постійно вимагають від особового складу громадянської свідомості, професіоналізму, організованості та дисципліни, з чим ви справляєтесь відмінно.
Беззаперечним свідченням успіхів воїнів 30-ї окремої гвардійської механізованої бригади є позитивні результати бойового навчання, гідна участь у миротворчих місіях, виконання завдань в повсякденних умовах діяльності Збройних Сил, витривалість і мужність у подоланні труднощів військової служби в непростих умовах соціально-економічних перетворень.
У день вашого професійного свята, бажаю всім міцного здоров’я, щастя, оптимізму, миру і благополуччя, нових успіхів у ратній праці в ім’я процвітання України» - сказав Володимир Володимирович у своєму зверненні.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
00:50, 15 липня
10:16, 25 липня
live comments feed...