• Головна
  • Перші порушення на місцевих виборах у селищі Городниця Новоград-Волинського району
08:49, 18 грудня 2016 р.

Перші порушення на місцевих виборах у селищі Городниця Новоград-Волинського району

Ось  і перші факти порушень на виборах голів та депутатів об'єднаних громад у Новоград-Волинському районі, які можуть свідчити про протиправний вплив на проведення виборчого процесу та порушення прав виборців.

Так, 18 грудня 2016 року о 8 годині 30 хвинин, на виборчу дільницю N180706, що знаходиться в приміщені Городницької ЗОШ, прийшла літня жінка з бажанням віддати свій голос. Як виявилося, вона рахується у списках виборців, що голосуватимуть по місцю проживання. Здивуванню бабусі не було меж, оскільки будь-якої заяви про голосування по місцю проживання вона не писала. Члени комісії пояснили все дуже просто, може за неї написала заяву сусідка. Може й проголосувати мала сусідка? Їй повідомили: "Йдіть до дому, до вас приїдуть". Бабуся ж в свою чергу відповіла, що вона має їхати у справах за межі селища і не знає чи дочекається виїздної виборчої комісії. Однозначно порушено виборче право громадянки Повшинкіної Галини Олексіївни. Ще й факт підробки заяви на лице.

Також виявлений факт видачі членами даної комісії бюлетнів виборцям з інших виборчих територіальних одиниць, що унеможливлювало голосування за кандидата в депутати відповідно до територіального розподілу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Краще не буває
12,4%
Непоганим
45,3%
Швидше поганим
25,3%
Найгірший рік в житті
17,1%
#Новоград #Городниця #вибори
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...