Перші порушення на місцевих виборах у селищі Городниця Новоград-Волинського району

Ось  і перші факти порушень на виборах голів та депутатів об'єднаних громад у Новоград-Волинському районі, які можуть свідчити про протиправний вплив на проведення виборчого процесу та порушення прав виборців.

Так, 18 грудня 2016 року о 8 годині 30 хвинин, на виборчу дільницю N180706, що знаходиться в приміщені Городницької ЗОШ, прийшла літня жінка з бажанням віддати свій голос. Як виявилося, вона рахується у списках виборців, що голосуватимуть по місцю проживання. Здивуванню бабусі не було меж, оскільки будь-якої заяви про голосування по місцю проживання вона не писала. Члени комісії пояснили все дуже просто, може за неї написала заяву сусідка. Може й проголосувати мала сусідка? Їй повідомили: "Йдіть до дому, до вас приїдуть". Бабуся ж в свою чергу відповіла, що вона має їхати у справах за межі селища і не знає чи дочекається виїздної виборчої комісії. Однозначно порушено виборче право громадянки Повшинкіної Галини Олексіївни. Ще й факт підробки заяви на лице.

Також виявлений факт видачі членами даної комісії бюлетнів виборцям з інших виборчих територіальних одиниць, що унеможливлювало голосування за кандидата в депутати відповідно до територіального розподілу.

Новоград Городниця вибори
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі