![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
13:58, 18 грудня 2016 р.
Свято "Андріївські вечорниці" у Новоград-Волинській спеціалізованій школі №4
Учні 4-А класу Новоград-Волинської спеціалізованої школи№4 разом зі своєю вчителькою Сергієнко Г.С. провели свято "Андріївські вечорниці". Свято пройшло цікаво, весело. На свято була запрошена гостя з США Кейсі Такер, волонтер з Нью-Йорка. Вона буде працювати у нашій школі протягом 2-х років. На святі Кейсі ознайомилась з українськими традиціями і звичаями. Почула багато українських пісень, побачила кілька народних таночків. Вона повністю перехопилася святковою атмосферою, яка панувала у класі на заході. Діти пригощали Кейсі варениками і різними смаколиками.
Від Кейсі ми дізналися, що вона була у захваті від свята і була дуже задоволена, що її запросили. Зі свята вона пішла не з порожніми руками учні дали спробувати української калити, якою вона пригостила сім'ю в якій зараз проживає.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Отож, пора підбивати підсумки! Яким був рік, що минає для вас?
проголосувало 170 відвідувачів
Краще не буває
12,4%
Непоганим
45,3%
Швидше поганим
25,3%
Найгірший рік в житті
17,1%
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
11:58, 19 липня
00:50, 15 липня
16:26, 22 липня
7
16:29, Вчора
151
16:26, 22 липня
12
live comments feed...