Військовослужбовці-контрактники можуть звільнитися за сімейними обставинами

У міністерстві оборони України визначили причини, за якими військові, що проходять службу в армії за контрактом можуть звільнитися.

Заступник начальника Головного управління персоналу Генштабу ЗСУ пояснив, які чинники будуть в першу чергу враховуватися при звільненні військовослужбовців, контракт на службу у яких закінчується в 2017 році.

За словами Марка Андрусяка, контрактники будуть звільнятися за вже розписаним графіком, але деякі з них мають привілеї. Наприклад ті, хто довше служить в зоні АТО або його сімейні обставини вимагають того, щоб службовець скоріше повернувся додому, мають шанс раніше інших звільнитися з ВСУ.

У Міноборони вважають, що правильно враховувати і в цілому весь термін служби контрактника, якщо він більше, ніж у інших, то він звільниться раніше. У будь-якому випадку, кожен дослужить до закінчення контракту, але звільнення військових буде здійснюватися в тому випадку, коли буде на 100% збережена боєздатність військових частин, а також будуть завершені всі бойові завдання, поставлені перед звільняючим військовим.

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі