Київстар змінює тарифні плани і збільшує вартість своїх послуг

На офіційному порталі «Київстар» розміщено повідомлення про заміну дії деяких тарифних планів на інші в зв'язку з припиненням їх дії. 

Таким чином, з 1 лютого припиняють свою дію тарифи «Все за 40», «Все за 70», «Все за 120», «Все за 95» і «Все за 150». Пов'язана зміна тарифів з ростом цін. Залежно від тарифного плану нові пакети дорожчими за попередні на 4-65%. 

Як повідомляє оператор, на нові тарифні плани будуть переведені користувачі даних пакетів автоматично і безкоштовно.

Крім того, з 12 січня «Київстар» закриває 16 тарифів, що залишилися варіанти пакетів «Вільний Київстар» дорожчають, а в «29» безкоштовного спілкування в рідній мережі при поповненні рахунку не буде. 

Нові тарифи передбачають більшу кількість інтернет-трафіку, sms, дзвінків на інші оператори та інші послуги. За уточненням оператора, все бонусні і грошові кошти, термін їх дії для клієнтів колишніх тарифів залишився незмінним. 

Нижче в таблиці вказані зміни тарифних планів.

При знятті плати за безлімітні дзвінки на Київстар, не тарифікуються дзвінки на «Улюблені номери». При знятті плати за пакет безлімітних дзвінків, не надається здійснення дзвінків на «Улюблені номери». 

"При використанні всіх повідомлень з пакета 100 SMS протягом доби, буде надано ще 95 пакетів по 10 SMS (вартість кожного пакета 1,50 грн.)", - Йдеться на сайті.

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі