• Головна
  • Вифлеємський Вогонь Миру поширюють пластуни Новоград-Волинської станиці (ФОТО)
13:19, 13 січня 2017 р.

Вифлеємський Вогонь Миру поширюють пластуни Новоград-Волинської станиці (ФОТО)

31 грудня 2016 року пластуни станиці Новоград-Волинський отримали Вифлеємський Вогонь Миру у Головницькому осередку Пласту Рівненської області.

З 2-го січня 2017 року вони розповсюджують вогонь у місті Новогораді-Волинському всім охочим його отримати.

12 січня Вифлеємський Вогонь Миру отримали вчителі, учні та працівники ЗОШ№ 9 міста Новограда-Волинського, такі ж акції заплановані в ЗОШ № 7, спеціалізованій школі № 4.

Також Вогонь миру мають працівники і відвідувачі міськрай ТМО, працівники і вихованці ДНЗ№4, Новоград-Волинська парафія Благовіщення Пресвятої Богородиці Української Греко-Католицької Церкви, духівництво та парафіяни Новоград-Волинського Свято-Троїцького кафедрального собору Української Православної Церкви, парафіяни Свято-Михайлівської та Святих Апостолів Петра і Павла Української Православної Церкви Київського Патріархату, Новоград-Волинська міська рада.

Вифлеємський Вогонь Миру як світло тепла, миру, злагоди і сподівання мандрує світом, долаючи кордони і єднаючи християн у період Різдвяних свят. Ідея Вогню і його простий символізм — мир, радість і братерство — прихильно сприйнялися українською громадою упродовж останніх років, бувши для багатьох з нас доповненням під час святкування Різдвяних свят.

Вифлеємський Вогонь Миру постійно горить у Вифлеємі, на місці народження Ісуса Христа. Не слід плутати його з Єрусалимським вогнем, що запалюється на Великдень. Цей вогонь є спомином про прихід на землю Ісуса Христа, котрий є символом любові та миру, визволенням від гріхів. Він визволяє людей з розпачу і дає силу, сподівання та надію.

У скаутському поясненні палаючий вогник є символом випромінювання добра, душевного спокою, любові до людей і до світу. Рівнозначно, цей промінчик — це солідарність зі всіма, хто є далеко. Солідарність з убогими, поєднання з Христом, котрий народився в убогості. У XII столітті один учасник Хрестових походів привіз це світло з Вифлеєма як дар для своєї родини і близьких, як символ найбільшого добра. І через століття саме з рук в руки, від одного скаутського осередку до іншого, творячи «скаутську естафету» та єднаючи скаутів світу, Вифлеємський Вогонь долає безліч кордонів і потрапляє до всіх, хто чекає на світло тепла, спокою та віри.

Вогнем з Вифлеєму люди можуть запалити свічки вдома на Святу Вечерю. Крім того, Вогонь заносять до сиротинців, лікарень, щоб ті, котрі перебувають далеко від своїх родин, могли відчути тепло Вифлеємської зірки. Традиційно Вогонь зберігається в церкві до Йордану — до 19 січня. Потім його можна погасити. Люди можуть брати Вогонь на кожну Святу Вечерю або гасити раз запалену від Вогню свічку — за твердженням священиків, від цього святість Вогню не втрачається.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Адвокат
3,5%
Банкір
1,2%
Будівельник
2,4%
Військовослужбовець
18,8%
Економіст
1,2%
Державний службовець
0,0%
Журналіст
2,4%
Лікар
4,7%
Народний цілитель
0,0%
Повія
22,4%
Політик
0,0%
Психотерапевт
1,2%
Поліцейський
2,4%
Продавець
1,2%
Священнослужитель
12,9%
Страховий агент
1,2%
Суддя
0,0%
Учитель
24,7%
#Новоград #пласт #вогонь #маланки #різдво
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...