У Новоград-Волинському районі вручено ключі від будинку

Дива трапляються, особливо під час новорічних свят. Новий Рік та Різдво для кожної людини символізує щось особливе, потаємне. В цю пору кожен поринає в таємничу атмосферу новорічної казки, де здійснюються мрії.

Приємно отримувати та ще приємніше дарувати подарунки та гостинці. Так у Щедрий вечір у селі Нова Романівка голова районної ради Дмитро Рудницький спільно із головою райдержадміністрації Володимиром Михнюком, першим заступником голови райдержадміністрації Наталією Даниленко та Новороманівським сільським головою Юрієм Лосовським вручили ключі від будинку Василю Семенчуку. Дане житло придбали завдяки реалізації регіональної (комплексної) цільової Програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа 2013-2017 роки.

Дмитро Рудницький привітав новосела та відзначив, що приємно коли в такі чудові свята здійснюються найзаповітніші мрії та діти отримують гарний старт для будівництва свого майбутнього.

У Новоград-Волинському районі вручено ключі від будинку, фото-1 У Новоград-Волинському районі вручено ключі від будинку, фото-2 У Новоград-Волинському районі вручено ключі від будинку, фото-3 У Новоград-Волинському районі вручено ключі від будинку, фото-4 У Новоград-Волинському районі вручено ключі від будинку, фото-5
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі