Визначено переможця конкурсу на посаду начальника відділу благоустрою управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності Новоград-Волинської міської ради

16 січня 2017 року у конференц-залі Будинку рад відбулось друге засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування: начальника відділу благоустрою управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради. Засідання проходило під головуванням голови конкурсної комісії, першого заступника міського голови Сергія Колотова та за участі очільника міста Віктора Весельського і начальника управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради Олександра Богданчука.

За результатами конкурсу Патюка Ігоря Михайловича визнано таким, що успішно склав іспит, він набрав найбільшу кількість балів – 20. Тож, конкурсною комісією було рекомендовано очільнику міста призначити його переможцем конкурсу на дану посаду.
Крім того, рекомендовано зарахувати до кадрового резерву Обезюка Павла Павловича (отримав 17 балів) та Гафіяку Олександра Михайловича (набрав 16 балів) на зайняття рівноцінних або нижчих посад. 
Віктор Леонідович зважаючи на рекомендації конкурсної комісії прийняв рішення про призначення Патюка Ігоря Михайловича на посаду начальника відділу благоустрою управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради.

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

Новоград-Волинськаміськарада виконавчийкомітет
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі