Міський голова Віктор Леонідович Весельський розглянув звернення громадян щодо земельних спорів з виїздом на місце

Земельні спори – це різновид конфлікту, що виникає у зв’язку з порушенням прав та законних інтересів власників землі, землекористувачів та інших суб’єктів земельного законодавства, які є учасниками земельних правовідносин. Тобто, земельне законодавство не тільки проголошує необхідність толерантних стосунків між власниками та землекористувачами земельних ділянок, а й встановлює юридичний обов’язок не створювати перепони при використанні наданої їм земельної ділянки, на шляху використання земельної ділянки сусідами.

24 січня 2017 року міський голова Віктор Леонідович Весельський в черговий раз разом із комісією міської ради з розгляду земельних спорів громадян, яку очолює перший заступник міського голови Сергій Юрійович Колотов, виїхав на місце, з метою розгляду звернення, що стосується земельних спорів, які тягнуться роками, для встановлення об'єктивності та визначення подальших дій для вирішення таких питань.

Так, питання земельних спорів було розглянуто на вулиці Лянгуса. У ході спілкування з землекористувачами щодо меж земельних ділянок, що перебувають у їх власності і користуванні, було розглянуто відповідні документи, матеріали та уважно вислухано пояснення сторін, які беруть участь у земельному спорі.

В результаті чого, комісійно прийнято рішення про повторний розгляд звернення після рішення суду про винесення частки майна в натуру.

в1 в3
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі