• Головна
  • У Новограді-Волинському стартував шаховий турнір
21:33, 31 січня 2017 р.

У Новограді-Волинському стартував шаховий турнір

Відкрита першість м. Новограда-Волинського із швидких шахів –вшанування пам’яті КМС УРСР Дмитрука Бориса Федоровича.

25 січня 2017 року минуло чотири роки як пішов із життя видатний громадський діяч, патріот України, фанат шахів, засновник Новоград-Волинського міського шахово-шашкового клубу Дмитрук Борис Федорович.

Новоград-Волинська шахова федерація із шахів щорічно проводить турніри із швидких - вшанування пам’яті КМС УРСР Дмитрука Бориса Федоровича.

Так 29 січня 2017 року, в 31 гарнізонному будинку офіцерів, стартував уже традиційний шаховий турнір із швидких шахів. 14 учасників вийшли на старт цьогорічного турніру під патронатом Новоград-Волинського міського шахово-шашкового клубу та Новоград-Волинського міського центру фізичного здоров’я «Спорт для всіх».

Турнір проводився за швейцарською системою в шість турів, з контролем часу - 20 хвилин кожному учаснику до кінця партії.

Після запеклої боротьби перше місце здобув І розрядник Слепченко В.Н. який набрав 5,5 очка із 6 можливих, перемігші в особистій зустрічі КМС Малиновського М.В. який в свою чергу посів друге місце набравши 5 очок із 6 можливих. Третьою сходинку турнірної таблиці зайняв І розрядник Лаговський В.С. який набрав 4 очки із 6 можливих, обійшовши лише за додатковими показниками І розрядника Цапліна В.Б.

Призери змагань та наймолодші учасники змагань були нагороджені грамотами, цінними та заохочувальними подарунками.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію