У Новограді-Волинському записатися до лікаря можна через інтернет

У Новограді-Волинському запрацював онлайн-сервіс електронного запису до лікаря. Тепер більше 100 000 жителів району можуть потрапити на прийом до лікаря в поліклініку без спеціального походу в медустанову в 8 ранку за талончиком.

Система працює наступним чином: пацієнт заходить на спеціальну сторінку, вибирає корпус (наприклад Травматологічна лікарня) – і отримує розклад лікаря, в якому вибирає зручний для себе час.

За задумом розробників, самі лікарі можуть переглядати графіки своїх прийомів як через власні мобільні пристрої та десктопи, так і на документах, які їм на прохання буде готувати старша медсестра відділення.

«У кожного лікаря в системі є профайл, він може увійти туди і побачити всі записи до нього на той чи інший день. Це міф, що у лікарів немає комп'ютера або інтернету, практично у кожного є смартфон або планшет – навіть в районній поліклініці. Крім того, як правило, у кожному відділенні є кілька комп'ютерів», — розповів Дмитро Гик, співзасновник компанії Vitagramma – розробника онлайн-реєстратури.

Запустити такий сервіс може і місто Житомир, і досить швидко.

На перший погляд сервіс можна переплутати з doc.ua однак в останній веде запис до окремих спеціалістів з різних приватних клінік в Житомирі. А reestratura.com — це переклад реєстратури однієї поліклініки в режим онлайн.

У Новограді-Волинському записатися до лікаря можна через інтернет, фото-1 У Новограді-Волинському записатися до лікаря можна через інтернет, фото-2 У Новограді-Волинському записатися до лікаря можна через інтернет, фото-3
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі