Новоград-Волинська районна рада готується до чергової сесії

Під керівництвом голови районної ради Дмитра Рудницького відбулося засідання президії районної ради, на якому розглянули і схвалили порядок денний наступної 8 сесії районної ради 7 скликання.

У його роботі зареєструвалось 7 членів президії з 9, а це голови постійних комісій, депутатських фракцій і груп районної ради. Також взяли участь у засіданні перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Даниленко, начальник управління фінансів райдержадміністрації Ірина Козеренко. 

Під час зібрання члени президії розглянули і схвалили порядок денний чергової сесії районної ради. На наступній сесії депутати планують заслухати звіт про виконання економічного та соціального розвитку за 2016 рік; стан доріг в районі; звіт про виконання бюджету за 2016 рік; про створення Ради старійшин при Новоград-Волинській районній раді; питання комунальної власності про передачу майна, що знаходиться та території селищної, сільських рад в комунальну власність новостворених об’єднаних територіальних громад та інше.

За результатами засідання, члени президії затвердили 13 питань порядку денного та погодили графік роботи постійних комісій районної ради.

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі