Новоград-волинські педагоги-«дошкільники» беруть участь у вебінарі

Безпрецедентним за своєю формою і змістовим наповненням відбувся захід при інформаційно-методичному центрі управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради.

Вихователі-методисти та практичні психологи дошкільних навчальних закладів зібрались разом для спільного перегляду вебінару «Дитина замовляє розвиток», що було організовано видавництвом МЦФР, зокрема, безпосередньо, головним редактором Всеукраїнського часопису «Практичний психолог. Дитячий садок» Тетяною Гурковською.

Для супервізії було запрошено кандидата психологічних наук, наукового консультанта Інституту психології ім. Г.С.Костюка НАПН України Світлану Олексіївну Ладивір.

Чи не вперше новоград-волинські педагоги-«дошкільники» мали змогу бачити науковця на широкому екрані, тоді як в останні роки звичним стало спілкування із Світланою Олексіївною очно – безпосередньо на звягельських діалогах, семінарах-брифінгах і у рамках тематичних днів у ДНЗ №1 «Джерельце» для спільної роботи над міським експериментальним проектом.

Затамувавши подих, ми слухали нашого Вчителя, всотували в себе її мудрі поради, рекомендації, зауваження й міркування з багатьох актуальних питань дошкілля – стосовно розвитку дітей, успішних засобів взаємодії з батьками, визначенні пріоритетів діяльності дошкільного закладу тощо.

Новоград-волинські педагоги-«дошкільники» беруть участь у вебінарі, фото-1 Новоград-волинські педагоги-«дошкільники» беруть участь у вебінарі, фото-2
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі