![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
09:33, 15 березня 2017 р.
Крадій з Новоград-Волинського району повстане перед "Фемідою"
14 березня 2017 року до чергової частини Новоград-Волинського відділу поліції звернулася мешканка Новограда-Волинського, про те, що у період часу з 21 год. 13.03.2017 року по 15 год. 00 хв. 14.03.2017 року, невідома особа шляхом зриву навісного замка вхідних дверей гаража у селі Кущове Новоград-Волинського району, проникла всередину, звідки таємно викрала майно.
Під час проведених заходів працівники поліції встановили причетну до вчинення злочину особу. Ним виявився молодий чоловік, який проживає селі Кущове Новоград-Волинського району.
Наразі проводяться необхідні слідчі дії для притягнення винної особи до кримінальної відповідальності.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
13:19, 13 липня
live comments feed...