![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
18:08, 17 березня 2017 р.
Куди "підуть" Сусли Новоград-Волинського району, обговорювали на сході села
Голова районної ради Дмитро Рудницький разом із головою райдержадміністрації Володимиром Михнюком відвідали черговий схід села, цього разу в селі Сусли.
Перед присутніми традиційно прозвітував про роботу проведену в минулому році сільський голова Ігор Голуб, дільничний інспектор, представник підприємства «Галекс-Агро», менеджер Новоград-Волинського району по агропромисловому кооперативу та інші.
Також користуючись можливістю сільський голова обговорив із мешканцями громади перспективи об’єднання сільської ради з іншими, для створення однієї об’єднаної територіальної громади, згідно із адміністративною реформою, що активно «крокує» країною сьогодні.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
13:19, 13 липня
10:06, 19 липня
51
live comments feed...