• Новоград-волинці успішно виступили на чемпіонаті з тхеквондо
11:07, 21 березня 2017 р.

Новоград-волинці успішно виступили на чемпіонаті з тхеквондо

17-19 березня у смт Літин Вінницької області відбувся ХV Відкритий Кубок Вінницької області з тхеквондо ВТФ «Майстри тхеквондо Поділля» у розділах «керугі» та «пумсе», у якому взяли участь 16 команд (близько 350 спортсменів) із 6 областей України та міста Києва.

В перший день змагання проводились у розділі «керугі» (спаринги) Поєдинки проводилися на 4 кортах одночасно з використанням електронної системи суддівства. У не простій, запеклій боротьбі, наші земляки Бучинська Анастасія, Лисюк Вадим стали срібними призерами, а Барановський Дмитро став бронзовим призером розіграшу Кубку.

На другій день змагання проводились у розділі «пумсе» (формальні комплекси). В даному розділі змагань наші земляки виступали вперше, але старт видався вдалим. Команда у складі Гончарука Миколи, Троїцького Миколи, Зелюнко Дмитра, Наумова Артема (ЗОШ № 7), Лисюка Вадима (Гімназія ім. Лесі Українки), Бучинської Анастасії (Колегіум), Пирога Андрія (ЗОШ № 5) та Оразова Романа виборола четверте загальнокомандне місце серед восьмі команд, що брали участь у даному виді змагань. У розділі традиційні пумсе в індивідуальних виступах у своїх вікових групах Бучинська Анастасія здобула золото, Гончарук Микола, Оразов Роман – срібло, а  Троїцький Микола та Лисюк Вадим бронзу турніру. В парних виступах Бучинська Анастасія з Гончаруком Миколою вибороли бронзу, а в командних виступах Пирог Андрій з Лисюком Вадимом та Зелюнко Дмитром посіли друге місце.

Також 18 березня відбулись змагання серед параолімпійців у розділах «пумсе»  та «керугі».

Вітаємо переможців, їх батьків та тренера.