![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
15:03, 24 березня 2017 р.
Найкращі читачі Новоград-Волинського району взяли участь в обласному етапі всеукраїнського конкурсу «Книгоманія – 2017»
22 березня в Житомирській обласній бібліотеці для дітей відбувся обласний тур Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія – 2017», в якому взяли участь переможці районного етапу конкурсу Тимощук Валентина (с. Кикова) та Костюк Ольга (с. Кикова).
Учасники з нашого району гідно представили себе серед 25 конкурсантів з усіх куточків області, зайнявши ІV-V місця, і були нагороджені подарунками. Тимощук Валентина, крім того, отримала приз від письменниці голови обласної літературно-мистецької студії ім. Михайла Клименка Світлани Штатської, яка подарувала учасниці свою книжку віршів для дітей за надзвичайно зворушливу презентацію книги в конкурсі.
Для дорослих наставників працювали: відкрита кафедра ресурс-центру "Ключ у світ знань", презентаційний майданчик "Золота полиця читача", супермаркет сучасної української літератури "Час майстрів" та інші.
![Найкращі читачі Новоград-Волинського району взяли участь в..., фото-1 Найкращі читачі Новоград-Волинського району взяли участь в обласному етапі всеукраїнського конкурсу «Книгоманія – 2017», фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Чи підтримуєте Ви переіменування Новограда-Волинського у Звягель?
проголосувало 648 відвідувачів
Так, потрібно повернути історичну назву нашому місту
19,6%
Ні, у цьому не немає необхідності
80,4%
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
13:19, 13 липня
live comments feed...