• Новоград-волинський "Звягель" зіграв унічию товариський поєдинок із ФК "Єдність" (Плиски, Чернігівська обл.)
18:55, 27 березня 2017 р.

Цими вихідними, 25 березня, новоград-волинський "Звягель" зіграв товариський матч проти представника Чемпіонату України з футболу серед аматорів ФК "Єдність" (Плиски, Чернігівська обл.). Матч відбувся на стадіоні зі штучним покриттям у с. Петропавлівська Борщагівка, що під Києвом.

Через травми в складі "Звягеля" не змогли зіграти ряд ключових гравців: Олег Войтович, Артем Гороницький, Олександр Назарук, Андрій та Тимофій Диняк. Відтак тренер команди Андрій Лось виставив експериментальний склад, у який для перегляду включив декілька потенційних новачків.

Матч проти іменитого суперника "Звягель" розпочав обережно і водночас трохи нервово. Після 5 хвилин поєдинку, команда переборола хвилювання, адаптувалась до синтетичного покриття поля і почала грати з суперником на рівних. В середині другого тайму "Єдність" все таки пробила захист звягельчан і відкрила рахунок. Пропущений гол змусив новоград-волинську команду піти вперед і вже через декілька хвилин новачок ФК "Звягель" Фарід Річардсон зрівнює рахунок.

До кінця матчу в обох команд були гольові моменти, але матч закінчився бойовою нічиєю 1:1.

Налаштовує на оптимізм те, що після пропущеного гола, звягельчани не опустила руки, проявила характер та спромоглась відігратись, а це означає, що після останнього турніру у Рівному, тренер провів з футболістами психологічну підготовку і зумів їх правильно налаштувати на товариський матч проти сильнішого суперника.

Голос міста
Міський голова Львова Андрій Садовий. Не передбачив проблеми зі сміттєзвалищами, а наразі не контролює роботу підрядників, які самовільно розкидають сміття у непередбачених для цього місцях.
27,0%
Президент України Петро Порошенко. Він штучно створює перепони із вирішенням "сміттєвого" питання Львова. Його люди розвозять вантажівки зі сміттям, підсовують "львівські документи".
23,0%
В усьому винен депутат ВРУ Борислав Розенблат, сам викинув сміття на землях свого підприємства, для дискредитації лідера «Партії "Об'єднання Самопо́міч"» А. Садового
1,0%
Представники правоохоронних органів, які належним чином не контролюють переміщення вантажівок з львівським сміттям та не притягують винних до відповідальності.
13,0%
Винна в усьому місцева влада Новоград-Волищини, у них "договірняк" з "мером" Львова Андрієм Садовим