У Новограді-Волинському відбувся відкритий чемпіонат Житомирської області з кіокушинкай карате

01 квітня 2017 року в місті Новограді -Волинському відбувся відкритий чемпіонат Житомирської області.

В змаганнях прийняло участь 12 команд, які представили 250 кращих спортсменів з різних регіонів України. Житомирська область: Житомир, Бердичів, Коростень, Баранівка, Новоград - Волинський; гості: Київ, Вишгород, Макарів, Луцьк, Дрогобич, Ковель, Славута. На превеликий жаль, не змогла прибути команда з Івано - Франківська(підвів трансфер). На турнірі приймали участь спортсмени в усіх вікових категоріях.

Вітаю всіх спортсменів(а дорослих з виконанням 1-го розряду та КМС), батьків та тренерів!!! Дякую всім за допомогу, якісне суддівство(рефері - Рябушкін А.В., Гусєв В.В., Лановий М.В., Стукал Р.С.; судді - інформатори - Гарбовський Сергій, Куркач Тетяна, Пастухова Станіслава; бокові судді та судді-секундометристи) та організацію!!! Готуємось на змагання в місто Бердичів (29 квітня 2017 року), для відбору збірної команди Житомирської області на чемпіонат України, що відбудеться 12-14 травня 2017 року в місті Львів. До зустрічі!!!!

У Новограді-Волинському відбувся відкритий чемпіонат Житомирської області з кіокушинкай карате, фото-1 У Новограді-Волинському відбувся відкритий чемпіонат Житомирської області з кіокушинкай карате, фото-2 У Новограді-Волинському відбувся відкритий чемпіонат Житомирської області з кіокушинкай карате, фото-3
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі