• Головна
  • До відома роботодавців Новоград-Волинщини: Отримайте компенсацію у розмірі 100% єдиного соціального внеску!
10:57, 6 квітня 2017 р.

До відома роботодавців Новоград-Волинщини: Отримайте компенсацію у розмірі 100% єдиного соціального внеску!

Сьогодні все частіше доводиться замислюватись про економію. Кожен підприємець вирішує це питання по-своєму. Однією з найбільш фінансово цікавих послуг для роботодавців є компенсація службою зайнятості  єдиного соціального внеску (ЄСВ) на загальнообов'язкове державне соціальне страхування. 

Отримати компенсацію зможе кожен, чия діяльність відповідає нескладним вимогам і хто працевлаштує безробітних за направленням державної служби зайнятості на нові робочі місця.  

Статтями 26, 27 Закону України "Про зайнятість населення" передбачено стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць та працевлаштування громадян, недостатньо конкурентоспроможних на ринку праці, шляхом виплати компенсації витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування роботодавцю.
        

Право на компенсацію має роботодавець, який є суб’єктом малого підприємництва та працевлаштовує зареєстрованих безробітних на нові робочі місця в пріоритетних видах економічної діяльності строком не менше ніж на два роки за направленням центру зайнятості.
Пріоритетний вид економічної діяльності визначається за основним видом економічної діяльності роботодавця (ст.27 ЗУ “Про зайнятість населення”).

Право на компенсацію мають роботодавці, у яких відсутня заборгованість у сплаті єдиного внеску, яких не визнано банкрутом або стосовно них не порушено справу про банкрутство.

Якщо такі умови витримано, роботодавець може розраховувати на щомісячну компенсацію. Варто лише звернутися до центру зайнятості із заявою та заповнити відповідну довідку, де вказується вид економічної діяльності, яким шляхом створено нове робоче місце, та інші відомості.

Строк виплати  компенсації — протягом 12 місяців з моменту працевлаштування безробітного за направленням служби зайнятості. З розрахунку мінімальної заробітної плати сума щомісячної компенсації нарахованого єдиного внеску (22%) складає 704 грн. В цілому економія роботодавця по сплаті ЄСВ за рік складе 8448 грн. за кожного працівника. Варто скористатись!

У разі необхідності отримати додаткову інформацію про умови та механізм надання компенсації роботодавцям витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, звертайтесь  безпосередньо до спеціалістів відділу взаємодії з роботодавцями Новоград-Волинського міського  центру зайнятості або за тел. 2-17-46, 5-34-72.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Андрій Садовий
12,8%
Вадим Рабинович
5,1%
Володимир Парасюк
10,3%
Дмитро Ярош
14,1%
Михайло Саакашвілі
18,6%
Надія Савченко
2,6%
Олег Ляшко
6,4%
Олександр Турчинов
1,3%
Петро Порошенко
10,9%
Юлія Тимошенко
9,6%
Юрій Бойко
8,3%
#Новоград-Волинський #гроші #компенсація #ЄСВ #роботодавець
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...