![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
10:46, 13 квітня 2017 р.
У сусідній Баранівці зариблюють річку Случ
Нещодавно у місті Баранівка у річку Случ запустили 400 кілограмів мальків коропа, а активні рибалки хочуть створити громадську організацію, яка боротиметься з браконьєрством. Щоб зарибнити річку хочуть витратити 18000 гривень.
Мальки коропа вагою від 200 до 300 г випустили у чотирьох місцях на річці Случ. У місті Баранівка хочуть надалі поповнювати рибні запаси річок та ставків. У міській раді мають надію, що громадська організація, яка буде контролювати спортивну риболовлю, буде також боротися із браконьєрством та буде слідкувати за розведенням риби.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
13:19, 13 липня
live comments feed...