У Новоград-Волинському районі відзначили 10-ту річницю заснування відділення стаціонарного догляду

Вже 10 років Лебедівське відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новоград-Волинського району є затишною домівкою для одиноких пенсіонерів та осіб із інвалідністю.

На сьогоднішній день у відділенні створені всі умови для проживання 21 підопічного, 9 з яких – інваліди, якими повсякчас опікується дружній колектив з 17 співробітників.

Представники районної влади ніколи не забувають привітати підопічних зі святами, а також тримають на постійному контролі умови проживання та стан життєзабезпечення закладу.

Не обійшли стороною і цього разу. 18 квітня відбувся захід до 10-ї річниці заснування відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новоград-Волинського району.

У святковому заході взяли участь: перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Даниленко, заступник начальника відділу соціального обслуговування населення та стаціонарних установ департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Юрій Пінчук, директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новоград-Волинського району Ніна Івасів, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Людмила Андрущенко, голова міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України Валентина Константинова, головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги району Валерій Папенчук, депутати районної ради – Микола Іванюк, Франц Весельський, Раїса Храбан, Лебедівський та Наталівський сільські голови.

В ході проведення заходу виступаючі висловили щиру подяку за самовіддану працю колективу даного закладу та всім хто долучився до доброї справи. Кращі працівники Лебедівського відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання були нагороджені подяками та грамотами від Новоград-Волинської районної державної адміністрації та районної ради. У свою чергу, всі підопічні закладу отримали святкові подарунки з нагоди ювілею.

Музичними номерами присутніх розважав художній аматорський колектив із села Кропивня.

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі