У Новограді-Волинському приведено в належний вигляд в’їзний знак «Новоград-Волинський район»

За ініціативи голови районної державної адміністрації Володимира Михнюка 19 квітня було проведено заходи по благоустрою території району. Працівниками Новоград-Волинської райдержадміністрації на чолі з головою – Володимиром Михнюком було пофарбовано та приведено в належний вигляд в’їзний знак «Новоград-Волинський район». До заходу долучилися та надали свою підтримку приватні підприємці району – Микола Петрович Шавловський та Сергій Володимирович Канюка.

Після декількох годин активної праці, в’їзний знак було повністю оновлено. Тепер кожен, хто заїжджатиме до нашого району зі сторони Ємільчиного, буде приємно вражений разючими змінами – гостей району зустрічатиме яскравий, жовто-блакитний придорожній знак. Тож, ласкаво просимо до звягельського краю!

У Новограді-Волинському приведено в належний вигляд в’їзний знак «Новоград-Волинський район», фото-1 У Новограді-Волинському приведено в належний вигляд в’їзний знак «Новоград-Волинський район», фото-2 У Новограді-Волинському приведено в належний вигляд в’їзний знак «Новоград-Волинський район», фото-3
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі