• Головна
  • З 1 червня «Укрзалізниця» підвищить тарифи на 20-25%
14:12, 21 квітня 2017 р.

З 1 червня «Укрзалізниця» підвищить тарифи на 20-25%

ПАТ «Укрзалізниця» очікує отримати додаткові 7 млрд грн від підвищення тарифів

Відповідно до фінплану підприємства підвищення тарифів має початися 1 червня. Про це повідомив член правління ПАТ «Українська залізниця» Іренеуш Василевський.

«Для нас важливо, щоб був прийнятий новий фінплан. І там вже закладено підвищення тарифів з червня. Ми хочемо, щоб воно було в межах 20-25%», - сказав він.

Також він зазначив, що вдосконалений фінансовий план буде розглянуто на засіданні членів правління «Укрзалізниці» на наступному тижні.

Підвищення тарифів з 1 червня дозволить отримати додатково 7 млрд грн, вважають в УЗ.

Як повідомляли «Коментарі», Філія «Центр забезпечення виробництва» ПАТ «Українська залізниця» 30 березня оголосив тендер на закупівлю запасних частин до пасажирських вагонів на очікувану суму 269,850 млн гривень.

Нагадаємо, 18 січня Кабінет міністрів України в ході позачергового засідання затвердив новий статут ПАТ «Укрзалізниця», згідно з яким, Міністерство інфраструктури втрачає право бути органом управління УЗ.

19 січня голова ради Федерації роботодавців України Дмитро Олійник заявив про те, що керівництво «Укрзалізниці» зобов'язане відкликати проект наказу про підвищення тарифів і провести публічне обговорення цього питання з учасниками ринку.

27 грудня тарифний комітет Міністерства інфраструктури України погодив пропозицію Укрзалізниці про підвищення тарифів на вантажні і пасажирські перевезення в наступному році.

Через регулярні закупівлі в 2016 році дизельного пального за завищеними цінами «Укрзалізниця» втратила більше 500 млн гривень чистого прибутку.

Також повідомлялося про те, що головним показником ефективності роботи голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Войцеха Бальчуна буде зростання доходів від реалізації продукції і за кожен 1% перевищення чистого доходу «УЗ» у порівнянні з минулим роком він буде отримувати по 20% окладу в якості премії.

Крім того, показником успішності роботи Бальчуна на посаді голови правління також буде підготовка і подача стратегії реструктуризації «Укрзалізниці», розвиток IT-сектору, і в залежності від етапу реалізації частина премії може становити від 5% до 90% окладу, а максимальна сума за кожний напрямок – 100% окладу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Так, обов'язково, оскільки в квртирах дуже холодно.
52,6%
Можливо, варто відновити теплопостачання лише в садочках, школах та лікарнях.
31,6%
Ні, відновлювати не потрібно, адже знову прийдеться платити неймовірні кошти за опалення.
7,0%
Мене це питання не цікавить, оскільки маю індивідуальне опалення.
7,0%
Як міська рада вирішить, так і буде.
1,8%
#Укрзалізниця #підприємство #тарифи #фінансовийплан #засідання
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...