Гості з Німеччини в Новоград-Волинській СШ №4

З 17 по 25 квітня в Новоград-Волинській СШ№4 перебуває з візитом німецька делегація в рамках реалізації проекту "Засоби масової інформації. Шанси та небезпека для майбутнього".

Програма перебування дуже насичена та різноманітна. 18 квітня в школі відбулася урочиста лінійка з нагоди приїзду делегації, на якій була присутня заступник начальника управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради Табакова А.О., з вітальним словом виступила директор школи Сільвертюк В.А., яка завжди з великою ініціативою підтримує програми міжнародних обмінів за участі школи. Також цього дня були проведені інтерактивні заняття в рамках проекту та екскурсія містом.

19 квітня делегація відвідала м. Київ та побувала на телестудії Першого Національного каналу в рамках реалізації проекту.

І хоча на вулиці холодна весняна погода, та зустріч відбувається в теплій дружній атмосфері.

Гості з Німеччини в Новоград-Волинській СШ №4, фото-1 Гості з Німеччини в Новоград-Волинській СШ №4, фото-2 Гості з Німеччини в Новоград-Волинській СШ №4, фото-3 Гості з Німеччини в Новоград-Волинській СШ №4, фото-4 Гості з Німеччини в Новоград-Волинській СШ №4, фото-5 Гості з Німеччини в Новоград-Волинській СШ №4, фото-6
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі