У Новограді-Волинському відбувся інтегрований семінар-практикум

На базі ДНЗ №9 м.Новограда-Волинського відбувся інтегрований семінар-практикум для вихователів і музичних керівників із теми "Акмеологічний потенціал: умови для творчого саморозвитку і особистого вдосконалення дитини дошкільного віку".

Розмаїття форм, презентованих завідувачем В.М.Мисько; вихователями І.І.Горбатюк і С.С.Сташко; музичним керівником І.М.Розвельчук та іншими педагогами закладу, а саме: музичне та пізнавальне заняття з вихованцями старшої підгрупи, презентація з теми семінару, майстер-клас "Кольоровий пісок як матеріал для розвитку творчості та навчання дошкільників", інтерактивна вправа "Масаж-малювання на піску" й музична рухавка "Місимо тісто", викликали в учасників позитивні враження й емоції.

Бажаємо педагогам-"дошкільникам" подальших професійних успіхів, опанування новими інноваційними технологіями, готовності й особистісних ресурсів рухатись до власного "АКМЕ"!

У Новограді-Волинському відбувся інтегрований семінар-практикум, фото-1 У Новограді-Волинському відбувся інтегрований семінар-практикум, фото-2
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі