• Головна
  • Завершено спеціальне розслідування нещасного випадку у Новоград-Волинському відділенні газового господарства ПАТ «Житомиргаз»
15:02, 27 квітня 2017 р.

Завершено спеціальне розслідування нещасного випадку у Новоград-Волинському відділенні газового господарства ПАТ «Житомиргаз»

Комісія, утворена Управлінням Держпраці у Житомирській області, завершила спеціальне розслідування нещасного випадку зі смертельним наслідком, що стався з працівником Новоград-Волинського відділення газового господарства публічного акціонерного товариства «Житомиргаз».

12 грудня 2016 року, наприкінці робочого дня слюсар з експлуатації та ремонту газового устаткування і, за сумісництвом, водій Новоград-Волинського відділення газового господарства ПАТ «Житомиргаз» поскаржився на незадовільний стан здоров’я. Провівши огляд потерпілого та оцінивши стан його здоров’я, медичний працівник підприємства відразу викликав швидку медичну допомогу, лікарі якої по приїзду почали проводити реанімаційні заходи, однак покращень стану здоров’я не спостерігалось. Потерпілий невдовзі помер. Встановлено, що причиною смерті стало хворе серце.

Комісія дійшла висновку, що даний нещасний випадок стався внаслідок незадовільного стану здоров’я потерпілого від загального захворювання, він не вважається пов’язаним з виробництвом. Відповідальних осіб з числа робітників та інженерно-технічних працівників Новоград-Волинського відділення газового господарства ПАТ «Житомиргаз» за даний нещасний випадок комісія не вбачає.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Обома руками за, мочити їх гадів
24,5%
Для корупціонерів я б ввів
29,4%
Вводити смертну кару можна, але тільки за вбивства
27,5%
Введення смертної кари є несумісним з євроінтеграцією
5,9%
Категорично проти, Європа цього не зрозуміє
4,9%
І треба б, але так страшно
6,9%
А її хіба заборонили?
1,0%
#Новоград #працівник #УправліннямДержпраці #газовегосподарство #реанімаційнізаходи
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...