![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
11:41, 19 травня 2017 р.
У Новограді-Волинському проведена бесіда щодо правил пожежної безпеки в побуті
На базі Новоград-Волинського міського центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді, в рамках роботи клубу «Перспектива», для молодих людей, які перебувають у конфлікті із законом, проведена бесіда щодо правил пожежної безпеки в побуті.
Захід організовано фахівцем із соціальної роботи Харченко Людмилою спільно з представниками Новоград-Волинської державної пожежно-рятувальної частини, фахівцем з оперативного реагування Троцьким Максимом, та МРВ з питань пробації ЦМУ з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, психологом Плохотюк Людмилою.
Фахівець з оперативного реагування висвітлив основні причини виникнення пожеж у житлових будинках, наголосив присутнім, що заходи з попередження пожеж мають велике значення у справі збереження життя та майна та вручив інформаційні листівки «Правила пожежної безпеки у побуті».
Новоград-Волинський Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Уже незабаром буде літо. Куди ви плануєте поїхати на відпочинок під час відпустки ?
проголосували 152 відвідувачів
Поїду за кордон
9,2%
Буду відпочивати в Україні
19,1%
На роботі
16,4%
Буду вдома, бо нема грошей
47,4%
Ще не знаю
7,9%
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
19:42, 24 липня
3
15:49, Вчора
29
16:26, 22 липня
31
live comments feed...