![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
12:06, 26 травня 2017 р.
У Новограді-Волинському продзвонив останній дзвоник
![У Новограді-Волинському продзвонив останній дзвоник У Новограді-Волинському продзвонив останній дзвоник](/dist-assets/images/cap.jpg)
Сьогодні, 26 травня 2017 року у загальноосвітніх закладах освіти міста Новограда-Волинського пролунав "останній дзвоник".
Для більшості учнів розпочалася пора літніх канікул, час відпочинку, нових вражень, подорожей на відпочинок. А для випускників шкіл, цей дзвоник пролунав востаннє, супроводжуючи їх у нове, доросле життя.
З щирими побажаннями та настановами звертаються до своїх учнів директори шкіл та вчителі. Зі словами вдячності відповідають їх учні, даруючи квіти та сльози радості.
Редакція сайту Новограда-Волинського 04141.com.ua, у цей важливий для учнів день провела "останній дзвоник" на лінійці Новоград-Волинського навчально-виховного комплексу "Гімназія імені Лесі Українки - школа І ступеня" Житомирської області. Гімназистів-випускників привітав директор закладу Рошка Юрій Антонович, вчителі та запрошені гості, вони у свою чергу вразили присутніх виконанням вальсу. Насамкінець, у небо запустили десятки різнокольорових кульок, після чого пролунав останній дзвоник.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
00:50, 15 липня
10:16, 25 липня
live comments feed...